Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sziasztok Magyarok

AW: Sziasztok Magyarok

Én is üdvözlöm az "új" magyar tagokat.:360:
Kicsi az ország, de nagy a világ, persze Magyarokat mindenhol lehet találni.
Csak keresni kell.

Kellemes hétvégét!:drinks:
 
AW: Sziasztok Magyarok

2011. július 22, 18:35
1°W - Thor 5/6
12265 V (tp 29) DVB-S [SR 28000] [FEC 7/8]
Viasat Explorer
pillanatnyilag szabadon fogható

Üdvözlet

- satmensch - (tányérember???:D)
 
AW: Sziasztok Magyarok

1°W - Thor 5/6
12265 V (tp 29) DVB-S [SR 28000] [FEC 7/8]
Viasat Explorer

2011. július 25, 17:30
... és sajnos ismét kódolt

:(

Üdvözlet

- satmensch - (tányérember???:D)
 
AW: Sziasztok Magyarok

Három kódolatlan nap lesz az HBO-n

Az HBO huszadik születésnapja alkalmából három napon keresztül, október 21. és 23. között kódolatlanul sugározza az HBO és az HBO HD adását.

2011. Október 21-én reggel hat óra és 24-én reggel hat óra között kódolatlanul sugároz az HBO. Többek között a magyar HBO első saját gyártású, folytatásos sorozata, a Társas játék első két epizódja, a Boardwalk Empire - Gengszterkorzó második évadjának első része, valamint a teljes Millennium-trilógia látható lesz a kódolatlan hétvégén.

A társaság közleménye szerint az HBO minden partnere számára lehetővé teszi, hogy a háromnapos időszakban kódolatlanul sugározza műsorát, azonban csak akkor elérhető a kódolatlan adás, ha az adott televíziós szolgáltató ezt előfizetői számára lehetővé teszi. Várhatóan az alábbi szolgáltatók biztosítják előfizetőik számára a kódolatlan elérést: DIGI kábel, Hello HD, Invitel, MinDig TV Extra, PR-Telekom, T-Home, TARR, UPC kábel, UPC Direct és VidaNet.

Forrás:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


Üdvözlet

- satmensch - (tányérember???:D)
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sziasztok,
jelenleg a Duna TV-én van egy futószalag, amelyben közlik
- Nov 24-töl megszűnik az adás a Thor 5/6 műholdon.
Egyben kérik az át állítást az Eurobird 9A-ra.:emoticon-0179-headb
Tudtok valamit róla? Ez biztos megint kódolt lesz.
Üdv.
Witep
 
AW: Sziasztok Magyarok

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Szia Witep!
Az Eurobird_9A-n már néhány hónapja fut a Duna_1 és Duna_2. Kódolatlanul! És kódolatlan is fog maradni.
Csak annyi történt, hogy valaki észbekapott, mekkora butaságot csináltak, amikor a Hotbird(13°E) műholdon lévő m2 + Duna_1 + Duna_2 adókat két különböző műholdra költöztették. Azóta a 3 szabadon fogható magyar adóhoz 2 antenna kellett. Most ez a szerencsétlenkedés szűnik meg. Az összes (3) kódolatlan magyar adás EGY műholdról - Eurobird_9A (9°E) - lesz fogható.
Arról, hogy melyik a jobb, a 9°E vagy az 1°W lett volna-e jobb, lehet elmélkedni, de szerintem mindegy. A lényeg, hogy ismét egy antenna elég a 3 magyar adóhoz.
Emiatt fog megszűnni 2011. október 24-én a Duna_1 és Duna_2 a Thor (1°W) műholdon!

Üdv!

- satmensch - (tányérember???:D)
 
AW: Sziasztok Magyarok

Én is mindenkinek kellemes meghitt adventi hétvégéket kívánok!


A Duna2, Duna2_HD már megszűnt a Thor 1°W műholdon.
A DunaTV még megy, de biztosan nem sokáig, mert most már folyamatosan fut a felirat!

Üdv!

- satmensch - (tányérember???:D)
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben