Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sziasztok Magyarok

AW: Sziasztok Magyarok

Szia tányérember,
szerintem csak mutatni akarta az angol tudását, :emoticon-0156-rain: viszont egy valamit elfelejtett.
Ez egy MAGYAR oldal és itt magyarul kell irni.
Sonst kann er auch wo anders Posten.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sajnálom, de én csak kicsi magyarul.
Én kell a transponderlisztá HelloHD-tol. Ez lehet?

Köszönöm szépen
 
AW: Sziasztok Magyarok

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Üdv,
Sajnos most éppen 1 TP-re korlátozódik a Hello HD szolgáltatása, ez azt jelenti, hogy HD adás - csak az átvett (bemappelt) lesz, ráadásul az SD adók is lényegesen rosszabb minőségben lesznek foghatók március közepéig (03.17 - ha jók az információim) Ezt követően viszont nagyarányú bővülés és minőségi javulás lesz várható.

Sajnos túl kell élni ezt a 2 hónapot. Csak a 12074 V marad meg addig mint önálló TP + a filmbox(ok) és az egyéb "átvett" adók.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Szia Witep!
Ebben igazad van!...de,
...hogy is van az a régi jó MAGYAR mondás; "kivétel erősíti a szabályt" :emoticon-0105-wink:

Velem is előfordult, hogy egy montenegrói kollégám ügyében (aki ennek a boardnak még a létezéséről sem tud) kellett a szerb oldalakon érdeklődnöm. Szerbül nem tudok, így kényelmetlenül ugyan :emoticon-0107-sweat, de elkezdtem németül kérdezgetni. Kaptam jónéhány kedves és hasznos választ, mire megjött az első szerb nyelven íródott reakció, hogy ott nem német az elfogadott nyelv.:stop:
> Ne legyünk túl szigorúak...:clapping:

Üdv

- satmensch - (tányérember???:D)

PS: Über HelloHD wird er woanders noch weniger Auskunft bekommen. Er möge weiter bei uns bleiben, und freundlich aufgenommen werden! :emoticon-0150-hands
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Sziasztok Magyarok

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!



Mondd Stubyte,

mi a kulipintyó történt a HelloHD-vel???
Eldugult a műholdjuk? Én is keresgéltem az adókat, és csodálkoztam, hogy nincs adás :)dfingers:pedig nincsen hétfő > gyerekkoromban minden hétfőn adásszünet volt), de mivel nincsen kártyám a HelloHD-re, nem izgatott nagyon a dolog.

Jó, hogy Neked van infód a dologról!!!!

Üdv

- satmensch - (tányérember???:D)
 
AW: Sziasztok Magyarok

Hello HD csatornakiosztás változás
2011, január 13 - 16:46 — attila.scourgeofgod

Tisztelt Előfizetőnk!
Az Eutelsat cég, amely a Hello HD műholdas szolgáltatója, 2011. január 14-től műszakilag átrendezi a műholdkapacitását, egyes transzpondereit átállítja. A műholdtranszponderek átállítása műszaki kellemetlenségekkel jár: bizonyos televízió csatornák vétele megszűnik, helyettük bekapcsolásra kerülnek új televízió csatornák. A műszaki átállás előreláthatólag 2011. március közepéig lezárul. A műszaki átállítás eredményeként márciustól a Hello HD HD csatorna kínálata színvonalában erősödni, számosságában pedig bővülni fog,többek között magyar nyelvű HD adásokkal (pl. Discovery HD, Animal Planet HD) A műszaki átállítási munkák miatti kellemetlenségekért előre is köszönjük szíves megértését és türelmét.
...
...
...
2011. január 15 után érvényes csatornakínálat:
m1 SD • m2 HD • Duna TV • TV2 • RTL Klub • Hír TV • ATV • Klipmix/Sweet69* • Viasat3 • Minimax / A+ • National Geographic Channel • Sport1 • Rock TV* • Eurosport SD • Eurosport2 SD • Discovery Channel • Spektrum • COOL • 4! story TV • DigiSport • Baby TV* • Music+* • DaVinci Learning* • History SD* • FilmBox Extra (július 15-ig külön díj nélkül) • FilmBox Family (július 15-ig külön díj nélkül) • Real Madrid TV • Super Tennis •Rai Sport 1 • Rai Sport 2 • Rai Uno • Al Jazeera (angol) • Channel One Russia • Deutsche Welle TV • ZDF • Euronews • Polonia PRO TV • Tele 5 (Poland) • TV 5 Europe •TVE Int. • CNBC • C Music TV • ARTE • Music Box Russia • Russian Travel Guide TV • Bloomberg Europe • Fashion TV SD • God TV Europe
Még további 150 szabadon fogható csatorna
-------------
HD1 CSOMAG:
Eurosport HD
Eurosport 2 HD
Penthouse HD*
Luxe HD
-------------
HD2 CSOMAG:
MYZEN HD
Mezzo HD
iConcerts HD
Fashion TV HD
-----------------
FILMBOX CSOMAG:
FilmBox HD
FilmBox Extra
FilmBox Family
-----------------
HBO MP CSOMAG:
HBO SD
HBO 2
HBO Comedy
Cinemax

* február 19-től elérhető

-------------------------------------------------------------------
forrás: Link veralten (gelöscht)
-------------------------------------------------------------------

Üdv

- satmensch - (tányérember???:D)
 
AW: Sziasztok Magyarok

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


HURRÁ!:yahoo:

:emoticon-0137-clapp egyre többen vagyunk

>>> 33! :good:

Te is legyél köszöntve itt, kedves Winamax69! :emoticon-0150-hands

... aztán egyszer csak találunk valami témát, hogy miről is kellene diskurálnunk ... :laie_14:

- satmensch - (tányérember???:D)
 
AW: Sziasztok Magyarok

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
............:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp

Üdv Neked Block06! :emoticon-0150-hands

(34)

- satmensch - (tányérember???:D)
 
Zurück
Oben