Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sziasztok Magyarok

AW: Sziasztok Magyarok

Szia satmensch!
Mit tudsz erröl a párositásrol?
meglehet osztani a kártyát másokkal?
 
AW: Sziasztok Magyarok

Szia Dénes!
Ez nehéz dió. Először is kell hozzá az eredeti digi-tv beltéri egységből a BoxKey és az RSA. Már néhány éve nem tudok senkit, aki ezeket az adatokat ki tudja olvasni. Ha ez mégis sikerülne, akkor már nem olyan rázós a dolog. Oscam-mal lehet olvasni a kártyát, és Cccam-mal lehet osztani. Sajnos én az Oscam beállításokat nem tudom programozni, de ehhez inkább tudsz találni segítséget, ha keresgélsz. De ehhez (mint már említettem) túl kell jutni az első akadályon; BoxKey+RSA.

Üdv!

- satmensch - (tányérember???:D)
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sziasztok!

Lehetöségem lenne UPC Directet elöfizetnem.
Az UPC is "összeházasítja" a beltéri egységet a kártyával? :emoticon-0138-think
A DM 8000 -t nem akarom valami xarra lecserélni. :emoticon-0105-wink:

Üdv mindenkinek
peppo
 
AW: Sziasztok Magyarok

Szia Peppo!
Próbálj meg úgynevezett "csak-kártyás" előfizetést kötni. A viszonteladóknál érdeklődj. Nekem ilyen van. Ez azt jelenti, hogy nem is kapsz beltérit. Abba dugod a kártyát, amibe akarod. A te feladatod, hogy olyanba dugjad, amiben működik is.
Üzenj, hogy sikerült-e ilyen "csak-kártyás" előfizetést szerezned, és ha igen, akkor milyen kártyát kaptál? Cryptoworks vagy Irdeto?

Ha nem sikerül ilyen "csak-kártyás" előfizetésre szert tenned, akkor arra figyelj, hogy NE rendeld meg a PVR-szolgáltatást. Azért ne, mert a PVR-es beltérik csak Nagravision kártyát tudnak olvasni, és azok bizony össze vannak házasítva!!! A PVR (Personal Video Recorder) szolgáltatás nélkül rendelt előfizetéshez (legjobb tudomásom szerint) olyan beltérit adnak, amelyik Cryptoworks (tervezett az átállás Irdeto-ra, de nem tudom hol tartanak) kártyát olvas, és amennyire információ rendelkezésre áll, ennél a kártyánál nincsen "párosítás".
Sok sikert!
Örömet okoznál, ha beszámolnál az eredményről!
Üdv!
- satmensch - ("tányérember" :D )

Ui: én sem cserélném le a DM 8000-et semmi másra!!! ;)
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Sziasztok Magyarok

Sziasztok!
Nekem egy régi Philps-beltérim van az UPC.töl. A kártya nem tudom,hogy Cryptoworks vagy irdeto de a DM800se-ben kiváloan müködik.Az originál beltéri ott porosodik a szekrénybe. Már felhivtam öket,hogy nekem is csak a kártya kell és az a lehetöségem van hogy felmondom és ujre kötöm csak kártyára.A telefonon igy mondták.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Igen, én is pontosan így jártam.
A múzeumba illő Philips porosodott. Nekem is ugyaenezt mondták. Fölmondtam, a poros kütyüt leadtam. Viszonteladónál új szerződés: "csak-kártyás" konstrukció. Azóta nincs porosodó xar készülék a pincében.
Üdv!
- satmensch - ("tányérember" :D )
 
AW: Sziasztok Magyarok

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Szia Dénes!
Ha eddig nem mondtad föl a szerződésedet azért, hogy megszabadulj az öreg és porosodó Philips beltéridtől, akkor most már ne is mondd föl! Biztosra veszem, hogy Cryptoworks kártyád van, ami nagyon sok "progi"-ban jól működik. Ugyanez nem mondható el a "kizárólagosan" Irdeto kódolású kártyákról. Állítólag az nagyon macerás, hogy úgy működjön, ahogy szeretnénk... ;)
Ha mégis föl akarnál mondani, kérdezz rá, hogy "Cryptowoks"ös lesz-e az új kártya, vagy még biztosabb: mielőtt folmondod a mostanit, előtte próbáld ki az új kártyát, hogy boldogulsz-e vele! Kár lenne csak emiatt előrehoznod a "kártyacserét", és bonyolultabbá tenned az életedet.
(Én annak idején sokszor rákérdeztem, hogy "ugye cryptoworks-ös kártyát fogok kapni???" )
Üdv!
- satmensch - ("tányérember" :D )
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sziasztok!

Üdvözlet mindenkinek Nürnberg környékéröl!:emoticon-0116-evilg
Attila
:emoticon-0116-evilg
 
AW: Sziasztok Magyarok

sziasztok en velem is többen leszünk. kerdes ki ismerimagat ki a cloud Ibox 3 se -vel
 
AW: Sziasztok Magyarok

sziasztok en velem is többen leszünk. kerdes ki ismerimagat ki a cloud Ibox 3 se -vel
 
AW: Sziasztok Magyarok

Hello, még egy aki magyarul is beszél:emoticon-0103-cool: Regensburg környékéröl

Amint látom negy nagy mozgás van itt sajnos.:(
 
AW: Sziasztok Magyarok

Szia tányérember!

Sikeresen felmondtam és az uj UPC kártya is Cryptowoks-0D97 amit schikeresen megtudtam osztani oscam-al. Ez sajnos már nem megy a Digi kártyákkal és a s*y-al sem.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Szia rebif!

Magyarul nem sok a mozgás mert sokan a problémjukat magyar forumban intézik. De ha kérdés van szivesen segitek.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Szia Dénes!
Igen, közben megtörtént a kártyacsere. A CCcam_2.3.0 viszi a kártyát. A régebbi verziók az én tapasztalatom szerint nem tudják kezelni. A kártya frissítése nem megy mindig magától (ellentétben a régi kártyával), de a Scam_v3.60 sikeresen újraindítja a kártyát, amikor előtte nem kapta meg a frissítést. Egyszóval műxik.

- satmensch - (tányérember???:D)
 
Zurück
Oben