Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Sziasztok Magyarok

AW: Sziasztok Magyarok

Szia tányérember,
szerintem csak mutatni akarta az angol tudását, :emoticon-0156-rain: viszont egy valamit elfelejtett.
Ez egy MAGYAR oldal és itt magyarul kell irni.
Sonst kann er auch wo anders Posten.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sajnálom, de én csak kicsi magyarul.
Én kell a transponderlisztá HelloHD-tol. Ez lehet?

Köszönöm szépen
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sajnálom, de én csak kicsi magyarul.
Én kell a transponderlisztá HelloHD-tol. Ez lehet?

Köszönöm szépen

Üdv,
Sajnos most éppen 1 TP-re korlátozódik a Hello HD szolgáltatása, ez azt jelenti, hogy HD adás - csak az átvett (bemappelt) lesz, ráadásul az SD adók is lényegesen rosszabb minőségben lesznek foghatók március közepéig (03.17 - ha jók az információim) Ezt követően viszont nagyarányú bővülés és minőségi javulás lesz várható.

Sajnos túl kell élni ezt a 2 hónapot. Csak a 12074 V marad meg addig mint önálló TP + a filmbox(ok) és az egyéb "átvett" adók.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Szia tányérember,
szerintem csak mutatni akarta az angol tudását, :emoticon-0156-rain: viszont egy valamit elfelejtett.
Ez egy MAGYAR oldal és itt magyarul kell irni.
Sonst kann er auch wo anders Posten.

Szia Witep!
Ebben igazad van!...de,
...hogy is van az a régi jó MAGYAR mondás; "kivétel erősíti a szabályt" :emoticon-0105-wink:

Velem is előfordult, hogy egy montenegrói kollégám ügyében (aki ennek a boardnak még a létezéséről sem tud) kellett a szerb oldalakon érdeklődnöm. Szerbül nem tudok, így kényelmetlenül ugyan :emoticon-0107-sweat, de elkezdtem németül kérdezgetni. Kaptam jónéhány kedves és hasznos választ, mire megjött az első szerb nyelven íródott reakció, hogy ott nem német az elfogadott nyelv.:stop:
> Ne legyünk túl szigorúak...:clapping:

Üdv

- satmensch - (tányérember???)

PS: Über HelloHD wird er woanders noch weniger Auskunft bekommen. Er möge weiter bei uns bleiben, und freundlich aufgenommen werden! :emoticon-0150-hands
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Sziasztok Magyarok




Mondd Stubyte,

mi a kulipintyó történt a HelloHD-vel???
Eldugult a műholdjuk? Én is keresgéltem az adókat, és csodálkoztam, hogy nincs adás dfingersedig nincsen hétfő > gyerekkoromban minden hétfőn adásszünet volt), de mivel nincsen kártyám a HelloHD-re, nem izgatott nagyon a dolog.

Jó, hogy Neked van infód a dologról!!!!

Üdv

- satmensch - (tányérember???)
 
AW: Sziasztok Magyarok

Hello HD csatornakiosztás változás
2011, január 13 - 16:46 — attila.scourgeofgod

Tisztelt Előfizetőnk!
Az Eutelsat cég, amely a Hello HD műholdas szolgáltatója, 2011. január 14-től műszakilag átrendezi a műholdkapacitását, egyes transzpondereit átállítja. A műholdtranszponderek átállítása műszaki kellemetlenségekkel jár: bizonyos televízió csatornák vétele megszűnik, helyettük bekapcsolásra kerülnek új televízió csatornák. A műszaki átállás előreláthatólag 2011. március közepéig lezárul. A műszaki átállítás eredményeként márciustól a Hello HD HD csatorna kínálata színvonalában erősödni, számosságában pedig bővülni fog,többek között magyar nyelvű HD adásokkal (pl. Discovery HD, Animal Planet HD) A műszaki átállítási munkák miatti kellemetlenségekért előre is köszönjük szíves megértését és türelmét.
...
...
...
2011. január 15 után érvényes csatornakínálat:
m1 SD • m2 HD • Duna TV • TV2 • RTL Klub • Hír TV • ATV • Klipmix/Sweet69* • Viasat3 • Minimax / A+ • National Geographic Channel • Sport1 • Rock TV* • Eurosport SD • Eurosport2 SD • Discovery Channel • Spektrum • COOL • 4! story TV • DigiSport • Baby TV* • Music+* • DaVinci Learning* • History SD* • FilmBox Extra (július 15-ig külön díj nélkül) • FilmBox Family (július 15-ig külön díj nélkül) • Real Madrid TV • Super Tennis •Rai Sport 1 • Rai Sport 2 • Rai Uno • Al Jazeera (angol) • Channel One Russia • Deutsche Welle TV • ZDF • Euronews • Polonia PRO TV • Tele 5 (Poland) • TV 5 Europe •TVE Int. • CNBC • C Music TV • ARTE • Music Box Russia • Russian Travel Guide TV • Bloomberg Europe • Fashion TV SD • God TV Europe
Még további 150 szabadon fogható csatorna
-------------
HD1 CSOMAG:
Eurosport HD
Eurosport 2 HD
Penthouse HD*
Luxe HD
-------------
HD2 CSOMAG:
MYZEN HD
Mezzo HD
iConcerts HD
Fashion TV HD
-----------------
FILMBOX CSOMAG:
FilmBox HD
FilmBox Extra
FilmBox Family
-----------------
HBO MP CSOMAG:
HBO SD
HBO 2
HBO Comedy
Cinemax

* február 19-től elérhető

-------------------------------------------------------------------
forrás: Link veralten (gelöscht)
-------------------------------------------------------------------

Üdv

- satmensch - (tányérember???)
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sziasztok!

Köszöntök minden magyart, vagy magyarul beszélő tagot!
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sziasztok!

Köszöntök minden magyart, vagy magyarul beszélő tagot!


HURRÁ!:yahoo:

:emoticon-0137-clapp egyre többen vagyunk

>>> 33! :good:

Te is legyél köszöntve itt, kedves Winamax69! :emoticon-0150-hands

... aztán egyszer csak találunk valami témát, hogy miről is kellene diskurálnunk ... :laie_14:

- satmensch - (tányérember???)
 
AW: Sziasztok Magyarok

sziasztok

én is ide találtam
............:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp

Üdv Neked Block06! :emoticon-0150-hands

(34)

- satmensch - (tányérember???)
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…