Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sziasztok Magyarok

AW: Sziasztok Magyarok

Hát igen a nagra 3 :emoticon-0172-mooninagyon kemény dió. Valószínűleg nem fogják tudni megtörni.
 
AW: Sziasztok Magyarok

hehehe...minden Diót meg/fel lehet törni....csak tudni kel hogy hogy :read: és hogy miljen szerszámal.....valamikort az is meg lesz

Üdv Robi
 
AW: Sziasztok Magyarok

Hát akkor csak reménykedni lehet, hogy néhányan már kézbe fogták a diótörőt. Én optimista vagyok, de hogy milyen szerszámot használjanak hozzá, még nem tudja senki. És ez a baj!:wacko1:
 
AW: Sziasztok Magyarok

Vegyetek egy ABO-t, és CardSharing-gel használjátok négyen-öten. Ez ma is jól működik. Így a költségek alacsonyak, a siker-faktor magas!:emoticon-0144-nod:
:emoticon-0137-clapp

Üdv mindenkinek!

- satmensch - (tányérember???:D)

Ui.: Úgy hallottam, hogy Spanyolországban ill. Portugáliában már 4 éve van Nagra3, és ott azóta sem tudták feltörni. :emoticon-0179-headb
 
AW: Sziasztok Magyarok

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Szia Mari!

Magyar abo-t csak Magyarországon, magyarországi lakcímre lehet venni. Állampolgárság mindegy, bejelentett lakcím kell. :emoticon-0133-wait:
Ezen felül talán még lehet a "magyarlakta" szomszéd országokban olyan előfizetéseket venni, amiben van néhány magyar műsor.
pl.: Románia, Szerbia, Horvátország: DigiTV,
Szlovákia: Link veralten (gelöscht) , vagy
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


Magyarországon jelenleg 4 cég kínál műholdas előfizetést:

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
: UPC direct: Thor 5/6 - 1°W
Link veralten (gelöscht)
---
Link veralten (gelöscht): Intelsat 10-02K - 1°W
Link veralten (gelöscht)
---
Link veralten (gelöscht): Amos - 4°W
Link veralten (gelöscht)
---
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
: Eurobird - 9,0°E
Link veralten (gelöscht)

Amennyiben igényled, szívesen leírom mind a négy szolgáltatás rövid leírását, különös tekintettel a legfőbb előnyeire és hátrányaira!!!
(a fenti felsorolás egyben annak a sorrendje, hogy mennyire tudom ajánlani az egyes szolgáltatókat...)

---

Továbbá megveheted pl.: az UPC_direct előfizetői kártyát interneten kb. 3-szoros áron :emoticon-0181-fubar (pl.: w w w -punkt- t k v -punkt- c o m, egy évre 500,-€:emoticon-0173-middl) , de ennél egyszerűbb és főleg (3-szor olcsóbb), ha megkérsz egy ismerőst/barátot Magyarországon, hogy rendelje meg, és Te használod, valamint Te fizeted a havi számlát. Ez egy évre kb. 180,-€. :emoticon-0105-wink:

(Másiki lehetőség a CS.)

Üdvözlettel:


- satmensch - (tányérember???:D)
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Sziasztok Magyarok

hallo köszi szépen a infot megprobalok egy magyar ismeröst fel hivni
de hogyan lehet magyar tv cs vel csinalni

üd neked mari22:emoticon-0150-hands
 
AW: Sziasztok Magyarok

Minden magyart üdvözlök én is. Akkor én most hanyadik is vagyok? :)
 
AW: Sziasztok Magyarok

Lenne egy kérdésem a szakemberek felé.
Milyen CI Modulra van szükségem egy magyar UPC Direct kártya használatához. Egy Kathrein UFS/922 receiverhez kellene. Anyukám jön látogatóba és arra gondoltam elhozhatná magával a kártyáját és így tudná nézni a sorozatait. Még azt is szeretném tudni hogy van-e különbség a Kabel UPC és a müholdas UPC kártya között?
Köszi Asina:)
 
AW: Sziasztok Magyarok


ÜDV mindenkinek 30?
30 !!!!:dance3::emoticon-0137-clapp

elsősorban GPS- navigációs problémákban tudok segíteni

de szívesen beszélgetnék bármiről
Üdv. Zoltán
 
AW: Sziasztok Magyarok

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Szia Asina!

A UPC_kábel-t nem ismerem, arról semmit nem tudok Neked mondani!
Ha anyukádnak műholdas UPC-kártyája van, akkor attól függ, hogy milyen szerződése van:
ha rendelt PVR-funkciót (Privat-Video-Recorder: az orig. beltéri merevlemezére föl lehet venni a műsorokat), akkor nagy valószínűséggel Nagra3-as kártyája van. Ez esetben szintén nem tudok infóval szolgálni. Csak sejtem, hogy a dolog nem kifejezetten egyszerű...
Ha viszont nem rendelt PVR-t, akkor CryptoWorks-kártyája van, ezt minden normális modul, ami CryptoWorks-öt tud kezelni, el fogja fogadni. Például:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

További fontos dolog, amit figyelembe kell venned, hogy 2010. november 30-án megszűnik a UPC_Direct sugárzása az Astrán (19°kelet)! (Már május óta az 1°nyugaton sugároz a UPC, és az Astrán csak addig megy az adás, amíg az utolsó ügyfélnek is átforgatták az antennáját.)
Tehát jó, ha van antenád az 1°nyugatra: Thor5/6.

Üdvözöl Téged:

- satmensch - (tányérember???:D)
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Sziasztok Magyarok

Szia Zoli!
Légy üdvözölve itt közöttünk!
Akkor ismertetem egyik ismerősöm megoldhatatlannak tűnő problémáját:
Saab 9.3-as autójában [2005-ös évjárat] egy eredeti Saab navigácó van beépítve. A rendszer neve: Saab Infotainment 300 Plus
Jelenleg egy 2009-es DVD van benne, (a régi 2006-os DVD-t tudtam csak beszkennelni...)
ami persze Nickelsdorf-nál véget ér, és Hegyeshalom már nincsen rajta. Nincsen valami ötleted, hogy hogyan lehetne egy olyan Navi-DVD-t szerezni, ami Magyarországot is ismeri?

Ha segítesz (akár sikeresen, akár nem), előre is nagyon köszönöm!

Üdvözöllek,

- satmensch - (tányérember???:D)
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Sziasztok Magyarok

Üdv!
A gyári ismertető szerint az Europa térkép a következő országokat tartalmazza:

EU map coverage includes the following: Andorra, Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Norway, Portugal, San Marino, Spain, Sweden, Switzerland, The Netherlands, United Kingdom, Northern Ireland, Vatican City State
Ezek szerint hivatalosan Magyarországot nem "ismerheti".
Utána kérdezek nem hivatalosan ismerheti-e.
Kérek egy kis időt. (kb egy hetet).
Jelentkezem ha van megoldás, de ha nincs akkor is::emoticon-0142-happy
 
Zurück
Oben