Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Sziasztok Magyarok

AW: Sziasztok Magyarok

Szia satmensch!
Mit tudsz erröl a párositásrol?
meglehet osztani a kártyát másokkal?
 
AW: Sziasztok Magyarok

Szia Dénes!
Ez nehéz dió. Először is kell hozzá az eredeti digi-tv beltéri egységből a BoxKey és az RSA. Már néhány éve nem tudok senkit, aki ezeket az adatokat ki tudja olvasni. Ha ez mégis sikerülne, akkor már nem olyan rázós a dolog. Oscam-mal lehet olvasni a kártyát, és Cccam-mal lehet osztani. Sajnos én az Oscam beállításokat nem tudom programozni, de ehhez inkább tudsz találni segítséget, ha keresgélsz. De ehhez (mint már említettem) túl kell jutni az első akadályon; BoxKey+RSA.

Üdv!

- satmensch - (tányérember???)
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sziasztok!

Lehetöségem lenne UPC Directet elöfizetnem.
Az UPC is "összeházasítja" a beltéri egységet a kártyával? :emoticon-0138-think
A DM 8000 -t nem akarom valami xarra lecserélni. :emoticon-0105-wink:

Üdv mindenkinek
peppo
 
AW: Sziasztok Magyarok

Szia Peppo!
Próbálj meg úgynevezett "csak-kártyás" előfizetést kötni. A viszonteladóknál érdeklődj. Nekem ilyen van. Ez azt jelenti, hogy nem is kapsz beltérit. Abba dugod a kártyát, amibe akarod. A te feladatod, hogy olyanba dugjad, amiben működik is.
Üzenj, hogy sikerült-e ilyen "csak-kártyás" előfizetést szerezned, és ha igen, akkor milyen kártyát kaptál? Cryptoworks vagy Irdeto?

Ha nem sikerül ilyen "csak-kártyás" előfizetésre szert tenned, akkor arra figyelj, hogy NE rendeld meg a PVR-szolgáltatást. Azért ne, mert a PVR-es beltérik csak Nagravision kártyát tudnak olvasni, és azok bizony össze vannak házasítva!!! A PVR (Personal Video Recorder) szolgáltatás nélkül rendelt előfizetéshez (legjobb tudomásom szerint) olyan beltérit adnak, amelyik Cryptoworks (tervezett az átállás Irdeto-ra, de nem tudom hol tartanak) kártyát olvas, és amennyire információ rendelkezésre áll, ennél a kártyánál nincsen "párosítás".
Sok sikert!
Örömet okoznál, ha beszámolnál az eredményről!
Üdv!
- satmensch - ("tányérember" )

Ui: én sem cserélném le a DM 8000-et semmi másra!!!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Sziasztok Magyarok

Sziasztok!
Nekem egy régi Philps-beltérim van az UPC.töl. A kártya nem tudom,hogy Cryptoworks vagy irdeto de a DM800se-ben kiváloan müködik.Az originál beltéri ott porosodik a szekrénybe. Már felhivtam öket,hogy nekem is csak a kártya kell és az a lehetöségem van hogy felmondom és ujre kötöm csak kártyára.A telefonon igy mondták.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Igen, én is pontosan így jártam.
A múzeumba illő Philips porosodott. Nekem is ugyaenezt mondták. Fölmondtam, a poros kütyüt leadtam. Viszonteladónál új szerződés: "csak-kártyás" konstrukció. Azóta nincs porosodó xar készülék a pincében.
Üdv!
- satmensch - ("tányérember" )
 
AW: Sziasztok Magyarok



Szia Dénes!
Ha eddig nem mondtad föl a szerződésedet azért, hogy megszabadulj az öreg és porosodó Philips beltéridtől, akkor most már ne is mondd föl! Biztosra veszem, hogy Cryptoworks kártyád van, ami nagyon sok "progi"-ban jól működik. Ugyanez nem mondható el a "kizárólagosan" Irdeto kódolású kártyákról. Állítólag az nagyon macerás, hogy úgy működjön, ahogy szeretnénk...
Ha mégis föl akarnál mondani, kérdezz rá, hogy "Cryptowoks"ös lesz-e az új kártya, vagy még biztosabb: mielőtt folmondod a mostanit, előtte próbáld ki az új kártyát, hogy boldogulsz-e vele! Kár lenne csak emiatt előrehoznod a "kártyacserét", és bonyolultabbá tenned az életedet.
(Én annak idején sokszor rákérdeztem, hogy "ugye cryptoworks-ös kártyát fogok kapni???" )
Üdv!
- satmensch - ("tányérember" )
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sziasztok!

Üdvözlet mindenkinek Nürnberg környékéröl!:emoticon-0116-evilg
Attila
:emoticon-0116-evilg
 
AW: Sziasztok Magyarok

Ismét többen lettünk :emoticon-0109-kiss:

Üdv. Codi
 
AW: Sziasztok Magyarok

sziasztok en velem is többen leszünk. kerdes ki ismerimagat ki a cloud Ibox 3 se -vel
 
AW: Sziasztok Magyarok

sziasztok en velem is többen leszünk. kerdes ki ismerimagat ki a cloud Ibox 3 se -vel
 
AW: Sziasztok Magyarok

Hello, még egy aki magyarul is beszél:emoticon-0103-cool: Regensburg környékéröl

Amint látom negy nagy mozgás van itt sajnos.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Szia tányérember!

Sikeresen felmondtam és az uj UPC kártya is Cryptowoks-0D97 amit schikeresen megtudtam osztani oscam-al. Ez sajnos már nem megy a Digi kártyákkal és a s*y-al sem.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Szia rebif!

Magyarul nem sok a mozgás mert sokan a problémjukat magyar forumban intézik. De ha kérdés van szivesen segitek.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Szia tányérember!

Sikeresen felmondtam és az uj UPC kártya is Cryptowoks-0D97 amit schikeresen megtudtam osztani oscam-al. Ez sajnos már nem megy a Digi kártyákkal és a s*y-al sem.
Szia Dénes!
Igen, közben megtörtént a kártyacsere. A CCcam_2.3.0 viszi a kártyát. A régebbi verziók az én tapasztalatom szerint nem tudják kezelni. A kártya frissítése nem megy mindig magától (ellentétben a régi kártyával), de a Scam_v3.60 sikeresen újraindítja a kártyát, amikor előtte nem kapta meg a frissítést. Egyszóval műxik.

- satmensch - (tányérember???)
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…