Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sziasztok Magyarok

AW: Sziasztok Magyarok

Szia
Ez igaz, a cccam 2.3.0 nem frissiti a kártyát. 2-3 hetente hivom öket a kártya fissitése miatt. A napokba ha ráérek megprobálom az Scam-ot.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sziasztok Magyarok!

Nem tudok Németül sajnos, viszont ezen az oldal nagyon jó!
Be is regisztráltam mikor megláttam a magyar topikot...
DVD lemezes navigációban nem tudom tudna-e valaki segíteni?
(Blaupunkt Travelpilot EX-V Coach Professional) lenne szó
Ebben a témában kezdő vagyok, így minden hasznos segítséget el fogadok!

Üdvözlettel: csaba
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni:

Edddig egy vu+ duo-t használtam, a CCcam 2.3.0 szépen müködött a magyar UPC, az osztrák ORF kártyával és a CS-el.Most szeretnék egy vu+ solo 4k-t használni.Itt sajnos csak OSCAM van, CCcam 230 nem megy az ARM Processor miatt.
Az ORF kártyát sikerült elinditani az OSCAM Butler-el.Az UPC kártya az OSCAM-al nem müködik, csak az ICE ORF modullal.Sajnos a CS C Line sem megy.Tudnátok segíteni, hogy hogyan kell az OSCAM-ot beálliítani?

Üdv
István
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Sziasztok Magyarok

Szia

Hogy néz ki az eddigi Oscam beállitásod?
 
AW: Sziasztok Magyarok

Hello Dénes,

Sajnos az Oscammal egyáltalán nem ismerem ki magam. A vu+ Fórumban ezt a Reader-t javasolta valaki a UPC kártyához:

[reader]
Label = UPC
Protocol = internal
Detect = cd
Device = /dev/sci0
Group = 1
caid = 0d02
ident = 0d02:000000
emmcache = 1,3,2

Ezt bemásoltam az Oscam Serverbe, újra startoltam, de még mindig nem megy. A CCcam.cfg- hez, amit a C Line miatt használtam korábban a Duo-hoz, találtam egy CCcam/Oscam konvertert, átalakítottam, de ne tudom, hogy innen hogyan tovább.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Szia

Jó lenne ha az egész config-ot az orf-el eggyüt elküldenéd.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Az ORF-el nincs probléma, az OSCAM Butlerrel kiválasztom az ICE-t, a Camot újra startolom és müködik. A vu+ fórumban javasolták hogy a Device = /dev/sci0-t írjam át
Device = /dev/sci1- re, de sajnos úgy sem indul be, a magyar kártya egyébként müködik az Irdeto ORF Modullal.

[reader]
Label = UPC
Protocol = internal
Detect = cd
Device = /dev/sci0
Group = 1
caid = 0d02
ident = 0d02:000000
emmcache = 1,3,2

[reader]
label = ORF-ICE
description = ORF-ICE (Cryptoworks)
caid = 0D95,0D98
mhz = 600
cardmhz = 600
emmcache = 1,2,2
protocol = internal
device = /dev/sci1
group = 2
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Sziasztok Magyarok

nem tudom hogy ez menyire segit de ez még hiányzik szerintem
mhz = 357
cardmhz = 357
 
AW: Sziasztok Magyarok

Device = /dev/sci1 felsö Slot
Device = /dev/sci0 also Slot

 
AW: Sziasztok Magyarok

Kösz, majd kifogom próbálni. Azt tudod, hogy hogy lehet egy C Line-t, amit eddig a CCcam-al használtam, az Oscammal tovább használni? A Converter-el már átalakitottam, de hová kell ezt bemásolni?
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sikerült beinditani az UPC Kártyát, a readernek így kell kinéznie :

[reader]
Label = UPC
Protocol = internal
Detect = cd
Device = /dev/sci0
Group = 1
# caid = 0d02
# ident = 0d02:000000
emmcache = 1,3,2

Tehát csak a raute hiányzott kétszer.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Akkor ki is törölheted mind a kettöt mert a raute=auscomadiert tehát fölösleges.
Biztos hogy 0D02 ? Az enyém 0D97, a webif-ben meglátod hogy mejik CAID-ot hivja le.
Örülök hogy sikerült, nekem nem jött ösze, én is megprobaltam.
Nekem más a felállás, Igel easymaus-al serverként és gigablu client.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Hello,
memetorszagban elek es szeretnem a digi tv-et nezni ;)) par evvel ezelot meg lehetett ugy hogy havonta beütötted az uj kodot es ment :).Most van egy smart tv-m es avval neze a "balkaniyum.tv" superul funkcional igaz hogy havi berletet kell fizetni de sok ex-yu rogram van rajta es megeri :) ezert gondoltam hogy meglehet hogy a digi tv is igy müködik de sajnos meg a neten nemtalaltam semmi hasznalhato infot :(( Remelem hogy tud valaki segiteni
 
Zurück
Oben