Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sklep w Polsce

dodo83

Super-Moderator
Teammitglied
Registriert
3. Oktober 2008
Beiträge
35.426
Lösungen
5
Reaktionspunkte
34.457
Punkte
1.093
Ort
W
Zna ktoś może jakiś "dobry" Sklep w Polsce gdzie można dostać Kartę Polsat razem z RSA i BOXKEYem,
w okolicach Opole - Kedzierzyn - Raciborz
 
alegro , ebey.pl , albo szukacie czegos na abonament ?

jak abonament to potrzebne polskie dowody osobiste z zameldowaniem w Pl.

jako preypeyd nie potrzeba dokumentow , ale to juz napewno wiecie ;)
 
zaden Portal Online, normalny Sklep gdzie mozna Abo dostac
 
Dokładnie coś takiego a nie jakiś online
Pójdę z żoną on ma dowód Polski i zrobię sobie umowę bo teraz mam Polsat z box key ale leci to na kuzyna a on chce z tego zrezygnować a żaden sklep nie chce tą umowę przepisać
Chcą tylko nowe umowy sprzedać gadają że to nie idzie

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
 
@konrad221 idzie to zrobic, tylko ze swoim kuzynem musicie napisac zettel ze on sie zrzeka a Ty przejmujesz jego umowe oczywiscie musza widniec wasze nr dowodow osobistych i najlepiej do tego dolaczyc ich kserokopie, i jak to juz bedziecie miec napisane to przesylasz poleconym do polsata na lubinowa (najlepiej z potwierdzeniem odbioru) w ciagu 30 dni umowa powinna byc przepisana
 
Jak rejestuja moduje stare jeszcze dla sloneczka, to mam nowy nieuzywany + komplecik danych, tylko sie dowiedz czy ci go zarejestruja.

Narazie Adas
 
ja polsyfa kupilem jako preypeyd , i po okresie preypeyd zarejestrowalem jako abonament , leci juz od paru lat jako normalny abonament

wiec nie widze problemu z przepisaniem z kogos na kogos innego , czy z preypeyd na abonament , trzeba tylko zadzwonic i pogadac z tymi w polsyfie
 
To jest nowy zestaw CI (bez plusa) + kartonik, ale potrzeba sie zapytac w CP czy to nadal aktualne, i czy mozna na abonamet przejsc.

Narazie Adas
 
A Jak by to bylo Jak by sie umowa skończyła bo jest do grudnia 2018 kuzyn by zrezygnował z umowy ja bym zadzwonił do Polsat i powiedział że mam kartę i moduł (moduł kupiłem wtedy ) przepisza tą umowę też czy lepiej zrobić tak jak już pisaliscie z dowodem......

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
 
Zurück
Oben