Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Settings za Dreambox E1 / E2

Library by Honda-Civic part Dreambox

Lista za DM
ciefp E2 FAV 19E+16E+13E 21.08.2011
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

Pozdrav raja dali ima ko setting listu sa maxtv za E1 DB 500 treba mi za prijatelja

pozz
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

neradi na DM500 maxtv..samo na HD Box..
nije mi jasno zasto neradi na drugim boxovima osim HD kad nema ni jednog programa u HD kvalitetu ili se ja mozda varam. kod mene je radio maxtv neko kratko vrijeme i ja sam najvise gledo HBO kanale ali oni nisu bili u HD-u.:emoticon-0143-smirk
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

sd receiveri ne podrzavaju dvb-s2 i 8qpsk. ako sd-kanali lezu na takvim transponderu nemora da znaci da je snjimljeno u hd-formatu. ako se jos secas pre par godina kada je kabel deutschland na astru 23,5 bio odkljucan preko emulatora isto bio samo dostupan preko dvb-s2. a njihovi kanali isto nisu bili u hd-formatu.
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

izgubio sam opkladu, jucer sam se kladio sa jednim kolegom da za maxtv netreba HD reciver jer kao sto sam vec rekao da sam gledao HBO Adria a nije bio u HD formatu. sad moram kupit gajbu pive, al nije mi krivo jer imam sad razlog da popijem koju a da zena ne prigovara :emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer:.
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

moglo bi to da radi preko webinterface na kompjuteru sa vlc-om.al ja nikako ne mogu signal da ulovim.i pinkov feed na 10° emituje u istom formatu i preko vlc ide super.
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

eve i od mene settings za E2 od 08.01.12 =)
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

Hvala Lepo!!!!

Jos kad bi i thor 0.8 bilo bilo bi perfekt!!!!

Hvala jos jednom!!!!
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

Zdravo,

jel ima neko novu settings listu za 0,8° , 9° , 13° , 16° i 19° ?

Pozdrav
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

@kinky evo za tebe za tvoje sat-e ,,,8°,9°13°,16°,19° @Don -Lista za e1
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…