Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Settings za Dreambox E1 / E2

Library by Honda-Civic part Dreambox

Lista za DM
ciefp E2 FAV 19E+16E+13E 21.08.2011
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

Pozdrav raja dali ima ko setting listu sa maxtv za E1 DB 500 treba mi za prijatelja

pozz
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
nije mi jasno zasto neradi na drugim boxovima osim HD kad nema ni jednog programa u HD kvalitetu ili se ja mozda varam. kod mene je radio maxtv neko kratko vrijeme i ja sam najvise gledo HBO kanale ali oni nisu bili u HD-u.:emoticon-0143-smirk
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

sd receiveri ne podrzavaju dvb-s2 i 8qpsk. ako sd-kanali lezu na takvim transponderu nemora da znaci da je snjimljeno u hd-formatu. ako se jos secas pre par godina kada je kabel deutschland na astru 23,5 bio odkljucan preko emulatora isto bio samo dostupan preko dvb-s2. a njihovi kanali isto nisu bili u hd-formatu.
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

izgubio sam opkladu, jucer sam se kladio sa jednim kolegom da za maxtv netreba HD reciver jer kao sto sam vec rekao da sam gledao HBO Adria a nije bio u HD formatu. sad moram kupit gajbu pive, al nije mi krivo jer imam sad razlog da popijem koju a da zena ne prigovara :emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer:.
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

moglo bi to da radi preko webinterface na kompjuteru sa vlc-om.al ja nikako ne mogu signal da ulovim.i pinkov feed na 10° emituje u istom formatu i preko vlc ide super.
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

eve i od mene settings za E2 od 08.01.12 =)
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

Hvala Lepo!!!!

Jos kad bi i thor 0.8 bilo bilo bi perfekt!!!!

Hvala jos jednom!!!!
 
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

Zdravo,

jel ima neko novu settings listu za 0,8° , 9° , 13° , 16° i 19° ?

Pozdrav
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Settings za Dreambox E1 / E2

@kinky evo za tebe za tvoje sat-e ,,,8°,9°13°,16°,19° @Don -Lista za e1
 
Zurück
Oben