Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

samsung smart tv

ellie

Ist oft hier
Registriert
4. Oktober 2009
Beiträge
174
Reaktionspunkte
15
Punkte
38
kako pokrenuti net tv plus na samsung smart tv imam user i pass od net tv plusa treba mi pomoc kako unjeti u tv i dali moze
 
AW: samsung smart tv

@elie
To moze samo je malo komplikovano ja sam probao i odustao znaci ne mogu da ti pomognem. Zar nemas drugu mogucnost osim toga?
 
AW: samsung smart tv

imam gledam preko dreamboxa ali sam mislio da preko tv gledam isto al ako nejde neka stoji bez net tv plusa hvala
 
AW: samsung smart tv

Pokusaj ovako sad neznam koju imas preplatu ali ako imas za kompjuter tj najskuplju onda mozes da ih pozoves i da trazis da ti aktiviraju i na tv bez problema i radice ti obe samo nesmes da gledas u isto vreme to ce ti i oni reci.Pozdrav
 
AW: samsung smart tv

nemam na kompjuter nego na telefon nece prebaciti jer je razlika u cjeni dosta velika
 
AW: samsung smart tv

pozz drustvo,
kad smo kod te teme vec Nettv na Samsung TV da li neko ko ima vec instaliranu Aplikaciju moze da napise da li je zadovoljan i kako brzo prebacuje kanale.

Hvala sony
 
AW: samsung smart tv

ja sam instalirao prije par dana predobro bolje nego na dreambox prebaci u 1 sekundi
instalacija jednostavna preko XAMPP i NOTEPAD++ nista vise netreba
 
AW: samsung smart tv

eto poslao sam to su kanali sto sam sebi stavio i napravio ako zelis vise drzi se rubrike i dalje stancaj ih
 
Zurück
Oben