Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Registracija

biha

Freak
Registriert
24. April 2009
Beiträge
215
Reaktionspunkte
106
Punkte
103
jedan moj pajdas pokusava da se registruje.medutim kaze da ne moze nikako,jer stalno ga izbaci.napominjem da on ne poznaje njemacki jezik.ja sam pokusao da mu pomognem oko prijevoda ali ipak ne ide.pa sam mislio da se malo registracija pojednostavi!napominjem da je on iz prostora ex yu. hvala!
 
AW: Kaladont



Zdravo @biha...

toje Zalosno,ako se nemoze prijaviti neka ovde postavi svoje Pitanje https://www.digital-eliteboard.com/forumdisplay.php?f=51 moze i na Nas Jezik,Registracija se nemoze drugacije da postavi nego kako je sad...
ili ga pitaj kako se pokusava Registrirat mozda negdje pravi gresku...

Prebacicu ova nasa dva Posta u Temu Registracije u sontige sve ostalo...
 
AW: Registracija

postoj mogucnost da je negdje grijesio.ja sam bio cijelo vrijeme povezan skyp-om sa njime.nisam mogao vidjeti jel igdje grijesio.pokusacemo opet ako bude htijeo! Vama hvala!
 
AW: Kaladont

Puno hvala mom prijatelju na trudu ,evo uspjeli smo jucer da se registriram.jos jednom hvala biha
 
AW: Registracija

Dobro nam dosao!
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…