Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Prijedlog za novu strukturu Ex-Yu foruma

Dubrovcanin

Hacker
Registriert
15. Februar 2010
Beiträge
340
Reaktionspunkte
62
Punkte
88
Na pocetku sam se malo mucio di naci sto na forumu. Evo jedan dobronamjeran prijedlog za novu strukturu. Ako sefovi kazu ne hvala, nema frke :D

1. Pay-TV platforme

1.1 MAXtv opcenito
1.2 MAXtv CS

2.1 VIPsat opcenito
2.2 VIPsat CS

3.1 TotalTV opcenito
3.2 TotalTV CS
...itd...

2 Ex-Yu Kanali

2.1 HRT opcenito
2.2 HRT CS
...itd...

3. IPTV

3.1 Boardsponsor
3.2 NetTV
...itd...

4. Stream za racunalo


5. Oprema

5.1 Reciveri
5.2 Antene
5.3 Televizori

6. Ostalo

6.1 Sport
6.2 Muzika
6.3 Filmovi
6.4 Zanati
6.5 ostalo
 
AW: Prijedlog za novu strukturu Ex-Yu foruma

svidja mi se tvoj predlog i podrzavam to :good:posto smo slicnog misljenja. u spoileru sam tvoju strukturu malo drugacije podelio i prosirijo. mogunost jos da uvedemo präfix. nebi bilo lose da i drugi clanovi svoje ideje ovde napisu kao naravno i moji mod-kolege:)


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: Prijedlog za novu strukturu Ex-Yu foruma

i od mene podrska ovoj ideji!!!! vidi se da je kolega @sbanane moderator, profesionalno uradjena struktura!!:emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes:
 
AW: Prijedlog za novu strukturu Ex-Yu foruma

Ideje super ...nema se sta dodat..samo ko ce to da prebqci sve u odredzn pod forume :D
Posto je kolega sbanane imao taj prijedlog ja bi niega odredio za taj vrlo vazan posao :)
Nemogu nista obecat ali mogu to dalje predlozit i nastojat dase to sprovede u djelo...
 
AW: Prijedlog za novu strukturu Ex-Yu foruma

Jako dobro odradeno kolege sbanane i dubrovcanin ija podrzavam ideja je super.
Ako nam odobre ovi gore da obnovimo ovaj nas forum u novoj godini.
A za prebacivanje cemo se dogovoriti ako nam kolega sbanane plati po pivo i nabavi max tv ima punom parom da radimo.:drinks:
 
AW: Prijedlog za novu strukturu Ex-Yu foruma

ja cu da posaljem ovo gore...samo mene nemojte da trazite za prebacivanje..nije moja Ideja :D
 
AW: Prijedlog za novu strukturu Ex-Yu foruma

videcemo sta ce jos sonyboys da pise. ako i on nema nista protiv onda si ti dr.murati na potez. ako administracija odobri ovo onda bi imali jos nekih sitnica koji bi trebali u detalju se dogovoriti.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
dubrovcanin je predlozio da se obnovi odelo nasem forumu. meni se jedino iz pocetka nije svidjalo sto je iptv i cs u istom podforumu.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
za pivo nece biti problem drug. sta se max tv tice e to je veci problem :(
 
AW: Prijedlog za novu strukturu Ex-Yu foruma

Ja sam naravno za sto se mene licno tice samo ja bih odvojio IPTV od CS,ali ja nisam sam sto se pitam na Forumu.
Naravno moram da pohvalim kolegu @Dubrovcanini @sbanane za njihov predlog i mislim da je super tako,sto se tice prebacivanja i sam se prihvatam posla ako nema niko nista protiv.
Ne da bi pomislili da to radim u vezi jednog :emoticon-0167-beer: :emoticon-0136-giggl:emoticon-0136-giggl. hehehheeee

dogovoricu se sa kolegom @sbanane i mislim da ce mo nas dvojica to da odradimo.....da nam se Chef @murati nemuci sa tim :emoticon-0137-clapp

sony
 
Zurück
Oben