Receiver bez antene

Dieses Thema im Forum "Ostali" wurde erstellt von Nesso, 13. Dezember 2010.

1. Nesso

Nesso Ist gelegentlich hier

Punkte für Erfolge:
    8
    Cuo sam da ima neki resiver koji ne treba satelitsku antenu da bi hvatao programe, samo se prikljuci na internet i sve ide, to bi jedino mogao biti dvb-t resiver ali dali je linux na njemu to cisto sumnjam, jel ima istine u tome ?

2. phantom

Nervigen User Advertisement

3. Kinez

Kinez Ist oft hier

Punkte für Erfolge:
    28
    AW: Receiver bez antene

Necu nista da poricem ali samo logicno gledajuci to ne ide.
    Bez antene nema signala znaci nema slike. Koliko znam u americi su signali toliko jaki da moze i sa stap antenom zato imaju i satelitski radio u autu. Ako ide preko kablovske znaci da mora provajder kablovske da ubaci sve te kanale sto su na satelitu a to je za sada nemoguce koliko znam. Ako ide preko interneta onda isto tako neko mora to sve da ubacuje a to prouzrokuje veliku kolicinu podataka i mnogo tehnike sto isto ne dolazi u obzir pogotovu ako je besplatno. Znaci ostaje samo jos DVB-T a ni to ne ide preko satelita vec preko repetitora kao i dosadasnja analogna televizija samo modernije i digitalno a ni tu nema dovoljno frekvencija da bi moglo stati kao na satelit koliko znam. Jedino sto ce uskoro biti novo bice i DVB-T u HDTV ali ne hiljade kanala. A resiver kad ima odgovarajuci signal moze da prikazuje sve i nije toliko bitno koji operativni sistem koristi. Operativni sistem je jedino interesantan radi komfora i igrarija kao npr. CS.
    E sad i mene zanima sta bi to moglo biti.

4. paradox_

paradox_ Elite User

Punkte für Erfolge:
    113

ozda misli na ovaj PC mini itx 1005 sto daju ovi iz nettv-a za debele pare!

5. Kinez

Kinez Ist oft hier

Punkte für Erfolge:
    28

I uz to je mesecna pretplata od 13€. Ako imaju svi nasi kanali i ako ne trza kad bude bilo vise hiljada korisnika onda i nije cena tako losa osim boksa. Boks je obicni nettop koji svako moze kupiti po svom izboru tj. vecina ga vec i ima.

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.