Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Prezentoheni

AW: Prezentoheni

je i mirseardhur trimi ku te shkoj une ose nese don edhe ari qe te vish edhe ty :dfingers:
 
AW: Prezentoheni

je i mirseardhur trimi ku te shkoj une ose nese don edhe ari qe te vish edhe ty :dfingers:


Mir se ju gjej Bessat ari the te gjith shqiptarve kudo qe jan

une ktu ka her e di po nuk kom dit se ka forum shqiptar
e ari me tregoj
si e kini qel edhe ktu ni forum shqiptar
e i faliminderona une shum arit si me ka tregu
 
AW: Prezentoheni

trimi mire paska be ari qe te ka tregu do mundohena qe ka mos me qel kenda shqip neper foruma te ndrishem e ndoshta per nje kohe te shkurter do ta hapim nje forum tonin komplet ne shqip:smoke:
 
AW: Prezentoheni

trimi mire paska be ari qe te ka tregu do mundohena qe ka mos me qel kenda shqip neper foruma te ndrishem e ndoshta per nje kohe te shkurter do ta hapim nje forum tonin komplet ne shqip:smoke:
kjo ide me pelqen shum :good:
 
AW: Prezentoheni

trimi mire paska be ari qe te ka tregu do mundohena qe ka mos me qel kenda shqip neper foruma te ndrishem e ndoshta per nje kohe te shkurter do ta hapim nje forum tonin komplet ne shqip:smoke:

kjo ide me pelqen shum :good:

edhe une me juve jom se edhe mu me pelqen kjo ide
edhe qef kom mi pas ni forum komplet shqip:good::good::good::good::good:
 
AW: Prezentoheni

mirmrama te gjitheve


jam dioni (hotla) nga Oberbayern
 
AW: Prezentoheni

mire se erdhe dion ( hotla ) ketu ze pershendesim zemersisht dhe te uroj caste te mira:hell
 
AW: Prezentoheni

Ju pershendes te gjidhve,jam JAKUPI nga tuttlingeni i gjermonis 38 vjeqar,
 
AW: Prezentoheni

ju pershendes biha dhe jakup
 
AW: Prezentoheni

preshendetje presheve dhe mire se erdhe ketu ne kendin shqiptar dhe te uroj krejt te mirat.
 
AW: Prezentoheni

pershendetje te gjithve nga frankfurti,apo muni me ba naj pushim ej?
 
AW: Prezentoheni

Pershndetje te gjithve jam ardi nga bayern perndryshe nga Kosova nga Prizreni
 
AW: Prezentoheni

Pershendetje te gjith antarve te sesionit:stop::stop::stop::stop::stop:
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…