Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pink na 16 stepena

AW: Pink na 16 stepena

frekvencija je vise nego gadna, svi oni kod kojih ne radi, bi trebali proveriti jeli imaju LNB koji podrzava DVB-S2, ovi jeftini i stari LNB-ovi ne podrzavaju DVB-S2, bas bi me zanimalo jeli bi onda kod vas proradilo
 
AW: Pink na 16 stepena

Pa evo nekako sam i ja doveo u red moje lnb i antenu..
Gilbertini 100 stavio sam spicaste LNB MegaSat za Astru i Hot Bird i za Eutelsat 16 i Thor 0.8w postavio inverto blackultra od koji su gain i guraju i do 72db.
Kod komsije sam zakacio i jedan LNB za Hellsat 2 na 39 posto radi bullsat i Polaris preko Mg Cama
Signal na pinku nije stalno isti ide od 7,45db pa do 9,50db..
Zeljko M je vec obecao da do kraja godine bude celih 100 pinka pa nadajmo se kako se vec prica da ce pink preci u septembru na bolji Transporder.
Sada ko je dobre volje i ima mogao bi mi poslati jednu liniju za ove pinkove i gde se moze nabaviti karta.
Evo vidim da je DMM izbacila za OE2.0 Release Image 4.0 veröffentlicht - Firmware - Dreambox DM7020 HD kao i za nove 500hdv2 i 800sev2
Pa cemo videti koliko ce da kostaju..
Pozdrav drustvo!
 
AW: Pink na 16 stepena

Sad sam jos nesta uradio imam sad samo 120cm Antenu na Eutelsat postavio i ipak jaci Signal od 11,53 DB nemore to su netki 72% oni ostali dali BN DM Hayat itd. idu i do preko 15 DB znaci ko ima malu Antenu ili nije dobro podesena nece imati Signal.
 
AW: Pink na 16 stepena

ma sigruno sta veca antena boli signal ce da bude ja imam 100 cm sa motor i pink signal samo 44% primam

i to samo po noci signala malo imam preko dana opste signala nema
al nemozemo sad svi zbog pinka 200 cm satelit kupit i postavit nek mejnaju freqweniziju ili satelita
 
AW: Pink na 16 stepena

Ko moze a nije samo radi Pink Eutelsat je inace slab na nasim frekvenzijama ko more najbolje posebna antena samo na njega i nikad nemas problema ili da nestane slika.
 
AW: Pink na 16 stepena

Za sada samo kablovski operateri imaju tu karticu,ili mozda jos neko preko veze.
 
AW: Pink na 16 stepena

Kod mene dosta varira signal? Krece se od 0- 45%! antena 900mm! Tübingen ,Njemacka!
Nemojte puno da se sekirate! Nije do Vas! Vjerovatno predajnik im je slab!
 
AW: Pink na 16 stepena

Danas popodne Pink je nesto malo pojacao signal. Dokle ce trajati ?
Ja ima 85 cm tanjir u CH i radi bez trzanja.

Pozdrav
 
AW: Pink na 16 stepena

Ja sam isto primetio ali sam mislio da se od silnog vetra antena malo pomerila isto sam imao preko 50 %
 
AW: Pink na 16 stepena

Mogu i ja da potvrdim da su pojacali signal.
Gilbertini 100
Inverto black Ultra LNB gura i do 72 dB
Agc 19
Snr 62
9.30 do 10.14 dB
Radi ko Singerica..


@Bukov :emoticon-0148-yes: :382:
 
AW: Pink na 16 stepena

bem mu zeca, ja uzeo ovaj inverto balck Ultra lnb i pojacao mi 8,20 db i ima slika ali kockice
antena t90 , zna li neko hoce li se jos mozda pojacavati Signal malkice ili je to to
pozdrav
 
Zurück
Oben