Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pink na 16 stepena

AW: Pink na 16 stepena

Ne nisam na to mislija nego ako tako ostane i ljudi moru kupiti kartice sto vridi kad je signal katastrofa, puno nece moci uvatit signal. A i irdeto nije bas najsigurnije tako da..
 
AW: Pink na 16 stepena

Nemora da znaci da nije irdeto siguran..vidi nap... turski ligtv..i on je u irdeto..pa
koliko se vec muce da ga srede..za frek bi trebali da prebace na jacu..jer tu si u pravu..
Ovo j neizdrzljivo...
 
AW: Pink na 16 stepena

Evo trenutno opet svi pinkovi fta.
Nesto se kuha.
Uzivajte dok radi fta

Zanimljivo, po danu signala skoro pa nemam, dok nocom signal odlican.
 
AW: Pink na 16 stepena

ako netko voljan da mi da da gledam pink hvala svima kolegama
 
AW: Pink na 16 stepena

raja ide li taj pink
i ako ide gde i kako ide
hvala
 
AW: Pink na 16 stepena

@brane74 evo ti Frekvencija pa potrazi ali samo da znas Antena mora 100% da stima da bi mogao da nadjes te kanale ............. Eutelsat 16A 16.0°E 11151 V 13268 2/3 DVB-S2 8PSK
 
AW: Pink na 16 stepena

ma ja sam te kanale nasao ali od svih ide samo pink folk
sta je sa ostalima kako njih mogu da gledam ?
 
AW: Pink na 16 stepena

Kad sam malo bolje podesio Antenu na 16E, Signal je 86%.
Sada rade svi Pink kanali na Eutelsat 16A 11151 V 13268 2/3 DVB-S2 8PSK (ali samo na CS).
Malo seckaju ali nadam se da ce to uskoro biti bolje.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Pink na 16 stepena

Tacno. Moj davaoc linije je neki FREE Server.
To sam nesto nasao na Netu pa verovatno zbog toga Pink pomalo i Secka.
Ako neko ima nesto da ponudi ja bih rado da imam samo svoju C liniju,
(moze da mi posalje na PM), ali sa ovim Pinkovima je sada i Retkost naci pravog Servera.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Pink na 16 stepena

Sjeckanje Slike je samo do Antene mora 100% posto biti nastimana onda ide preko CS bez Problema nema Prekida slike ni na jednom kanalu.
 
AW: Pink na 16 stepena

evo vidim dosta nas se ovdje muci da bi uhvatili signal pinka. mozete li nam barem reci sa kojom frekfenciom da trazimo mislim da nastimavamo eutelsat tako da bi dobile pink.hvala nadam se da ste me razumjeli........pozzzz
 
Zurück
Oben