Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pink na 16 stepena

AW: Pink na 16 stepena

Gde se moze kupiti kartu za Pink? Niko nece samnom menjati liniu, tako da bi ja kupio kartu. Ko zna gde i posto?
 
AW: Pink na 16 stepena

Jesu li danas pojacali signal na pink kanalima? Pozz
 
AW: Pink na 16 stepena

ja nemogu da probam.. jer nisam kuči.. zašto?? jeli nešto bolje?
ja imam samo ovaj pink folk.. druge nemam..
 
AW: Pink na 16 stepena

Kod mene 50% ali je tako crno kao da ce g..... da padaju. Neki je napisao na drugom forumu da mu se signal pojacao sa 49% na 70%.
 
AW: Pink na 16 stepena

pojacan signal je ima 2-3 sedmice al kolko sam vido sta vece tanir bolji je signal
moj je 100 cm i mogu da gledam bez prekida drug moj ima 80cm tanir i mlog slab signal je da nemoze nista da se gleda normalno
 
AW: Pink na 16 stepena

pa ima ljudi koji žive u zgradi.. kako če oni da stave metar antenu.. moraju oni to još da pojačaju.. kad ima jedna bn televozija tako dobar signal koja nije zakljućana..
moraju i oni za pare da srede to...
 
AW: Pink na 16 stepena

Ma kod nih stalno signal varira ! Nikada nije stabilan ? Kod mene najveci signal do sada bio oko 60%! sa antenom od 90Cm!
 
AW: Pink na 16 stepena

cudno veceras nemam opste vise signala da nisu isklucili trenutno taj packet?
 
AW: Pink na 16 stepena

Veceras sam pratio jedan film na ,,film akcion" sve je islo normalno ! Njemacka ,antena 90cm.
 
AW: Pink na 16 stepena

Pozz Drug ja imam antenu od 1 metra imam 3 lnb 13,16,19 i super mi je signal ali te pink kanale kod mene ne idu neznam zasto koja je kod tebe tacna Frekv
i jasam u njemackoj
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Pink na 16 stepena

aha ma ok je i mene izgleda varo signal danas tu su ponovo samo sta uje slab signal
 
Zurück
Oben