Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pink+ mit Gamma+

AW: Pink+ mit Gamma+

Beastmaster
hvala vi ste CAREVI :::----))))
e sada prvo moram kupit receiver i kartu pa cu vas jos malo nervirat`::---))))))))

pozzz
 
AW: Pink+ mit Gamma+

Nema problema druze samo se javi kad nabavis,tu smo da pomognemo
 
AW: Pink+ mit Gamma+

ciao Murati imam vantage 8000s moze Gamma ?
 
AW: Pink+ mit Gamma+

Za cega ti treba Gama karta

Ako mislis pink da instaliras jabi malo saceko jer pink ima nameru da ide na Total i onda bacas samo pare.
 
AW: Pink+ mit Gamma+

Halo Murati

Prvo da se izvinim sto nisam stigo ranije da se javi Probo sam da skinem onaj tvoj file na kartu i nesto ne klapa kako ja hocu u stvari nemogu da kartu kloniram. Stalno pise Not Cleaned Card has no ATR. Pa neznam sta da radim.
Puno pozdrava Topi
 
AW: Pink+ mit Gamma+

kako mislis da kloniras!?!nemozes nikakvu kartu da kloniras,ja sam punio gammu sa gammaloader v1.1,tu podesis com port da bi se uopste mogao konektovati sa progamerom,stavis kvacicu na 6 Mhz pa kliknes na load file,i onda ubacis fole koji ti je murati dao,onda program,sacekas i gotovo,a ako ti pise no atr,onda si nesto zajebo kartu,onda moramo stime posebno da se pozabavimo...
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Pink+ mit Gamma+

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Halo paradoks

I jasam punio sa Gamerlader 1.1 samo kako sam napiso da stoji no atr ali nije mi prvi put da Gama kartu pinim samo ovog puta nesto sam mozda ja zabrko ili karta nije u redu pa zato sam se vama obratio.
Drustvo ako mozete pomozite da je ponovo ozivimo.
Puno pozdrava od mene Topi
 
Zurück
Oben