1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Odświeżone karty CYFRY+ już w obiegu

Dieses Thema im Forum "Polsat/Cyfra PayTV" wurde erstellt von berg 56, 6. Oktober 2010.

 1. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  [​IMG] Do dystrybutorów trafiają już karty CYFRY+ o odświeżonym wyglądzie. Wbrew plotkom pojawiającym się w sieci, na tę chwilę karty nie są w żaden sposób parowane z odbiornikami - zarówno SD, jak i HD. Pracują pod kontrolą dotychczasowej wersji Nagra Media Access (dawniej Seca MediaGuard, określanej potocznie mianem Seca 4). Wykorzystywany jest CAID 0100 z ProvID 0068 - takim samym, z jakim pracują dotychczasowe karty.
  Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami uzyskanymi w sieci wynika, że zmiana wyglądu kart jest podyktowana wyłącznie względami marketingowymi, nie jest planowane parowanie, co mogłoby teoretycznie zagrozić posiadaczom splitterów kart (na razie się na to nie zanosi).

  Osobną kwestią są prowadzone od kilkunastu dni testy Nagra Media Access (znany jako Nagravision 3) z CAID 1813, realizowane na sklonowanej kopii TVP1 z tp. 119 (10,892 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4). W tej kwestii przedstawiciele CYFRY+ milczą, można jedynie snuć domysły, że po przejęciu Seca MediaGuard przez Nagravision stopniowo system Seca MediaGuard będzie wychodzić z obiegu i wcześniej czy później CYFRA+ zostanie pośrednio (przykładowo przez zakończenie wsparcia) zmuszona do przejścia na system określany potocznie jako Nagravision 3.

  Testy z CAID 1813 są w każdym razie realizowane dla CYFRY+, co można poznać po identycznym numerze PID ECM, jak dla CAID 0100.

  info Sat Kurier pl
   
  #1

Diese Seite empfehlen