Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Octagon 518 i Hayat Orginal Karta

jakov

Newbie
Registriert
10. Oktober 2008
Beiträge
21
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
halo murati evo mene opet ali sada sa drugim problemom , jedan prijatelj je nabavio orginal kartu za hayat tv i ima rez. oktagon 518 plus ali mu nece da otvori kanal na hotbirdu u citacu kartica,kao i orf ili hrvatsku sve naravno orginal, dok sa slotmodulom ide bez problema u ci sahtu. da bi problem bio veci kod drugog prijatelja sa istim reziverom hr i orf karte idu super u citacu bez modula. pokusali smo sa sw od 02.06.09 kao i sa sw od 17.06.09. ali bez uspjeha. U keys meniu je sve ukljuceno (emu ja, smart kard ja. itd.) Dali se tu moze jos sta uciniti? Unaprijed hvala.
 
AW: Octagon 518 i Hayat Orginal Karta

Zdravo jakov...

Koliko je meni Poznato da 518 cita Viaccess Karte bez Problema u Internom Card slotu,dali je Karta Aktivirana???od Strane Hayat Kuce???


PS:Otvorio sam Novu Temu za tvoj Problem,vako ce vise Ljudi pogledati i mozda ima neko jos neki Prijedlog...


IMG Removedby murati
 
AW: Octagon 518 i Hayat Orginal Karta

hvala murati na pomoci. Karta je aktivna i ide sa viaces modulom u reziveru bez veci problema, desi se ponekada da prilikom prebacivanja kanala i ponovnog povratka na hayat tv da neotvori odmah, ali sa jednim gasenjem rez. i ponovnom ukljucivanjem ostali dio dana ide bez problema. To stima da oktagon 518 ima viaces citac jer hrvatska kartica ide super i bez stekanja. neznam zasto orf isto nece da otvara, dali je mozda do rez. ili je nesto drugo. Ako netko nesto vise zna molim vas javite se. Lijep pozdrav svima.
 
AW: Octagon 518 i Hayat Orginal Karta

nema na cemu jarane....

Velika je Mogucnost da je Citac karti ostecen ili neradi kako treba,U Octagonu je Ugradzen Conax Citac Karti koji se pri ubacivanju EMU Softa
prebaciva na Multi citac sto znaci da cita gotov sve karte...
Sve Orginal karte bi trebao da cita bez Problema...
 
AW: Octagon 518 i Hayat Orginal Karta

moguce je ali ja sam imo tu srecu ili nesrecu pa dobio ovakav rez za kolegu. dali da reklamiram kod prodavaca ili ne?
 
AW: Octagon 518 i Hayat Orginal Karta

Ako Postoji Garanicja na Rec onda bi to ja uradio,ali pre nego sto posaljes nazad ubaci orginal soft na Resiver,samo jos jedno Pitanje gdje si kupio Resiver,netreba Link samo napisi Ime Firme....
 
AW: Octagon 518 i Hayat Orginal Karta

Kao sto sam vec napisao...ako Postoji Garancija onda ga vrati,ali stavi obavezno Orginal Software na njega...bas zbog Garancije...
 
AW: Octagon 518 i Hayat Orginal Karta

caoo....interesuje me sta se ,,plus,, dobija ako se u OCTAGN 918 HD ugradi WLANANTENA :::::ili nesto informacija cemu sluzi ta ..WLANANTENA;; HVALA
 
AW: Octagon 518 i Hayat Orginal Karta

Wlan antena za sada se moze koristiti za homesharing znaci ako imas jednu kartu mozes je dijeliti na drugi resiver koji podrzava takodje homesharing recimo sf 908 818 718 ili 918.Kasnije ce biti i prek otog istog modula i cs z aostale modele tipa 718,818,908

Poz
 
Zurück
Oben