Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Novi kanal MTI Tina Ivanović

AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

onda nista drugo ne ubacujes,i zasto ne promenis tu sliku!!!mnogo si ruzan,vidi kako moja lepa,niko i ne gleda ono sto pisem ovde,samo sliku gledaju!
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

hahahahahhah....u pravu si!..Promjenut cu samo da nadem jednu.

a nisam nija bas tako los...hahaha
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

ako je na vertikalu trebas da ubacis vertikalu? ako je na horizontalu trebas ubaciti horizontalu?trebas obratiti paznju na ovu sto sam ti napisao.dzaba frekvenca i sr ako ne ubacis gore navedene podatke!
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

moram da vidim sa shefom,hehe,on mi nju stavio,dali ima neku malo oskudnije odevenu!
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

izvinite jos nisma naso bolju sliku ali uskoro! :))

ja sam sve probao da dobijem ovaj kanal ali nista ne vrjedi...probo sam frekvenciju da mjenjam malo gore malo dole ali nista.

sad neznam sta bi mogoi jos da provjerim?

bn music ide, bn, bhtv, itd. i svugdje imam 100% qualität a oko 69% signal!

..... ovi kanali ne idu: mti, k-15 music i svet plus!

imali neko ideju?


hvala i pozzzz
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

onda definitivno nisi dobro fokus nanestio,na tim kanalima je to merilo,moras da popravis malo,bar 80 posto da bude!
hteo sam jos nesto da napisem,al kad ti vidim sliku uplasim se i zaboravim!
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

jeli sada mozda imas jos neku ideju za moj problem??? :)))

Fokus znaci sta ??

Pozz
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

to su milimetri u pitanju!antena,lnb,mrdaj malo tamo-vamo dok ne dobijes sliku na tim kanalima!znaci u picinu dlaku sto se kaze!
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

al slika ti boli glava!nesmem ni da gledam sada!
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

sto se bunis,bas imas dobru sliku.samo pazi se ima nas starij ovdje?znas srce moze da pukne? ja ne znam gdje gresis.kod mene je slika super.pogledaj da nisi vec negdje skenirao pa ne mozes da je nades?sigurno ti je lista dugacka ?sto se tice fokusa mogu ti objasniti ovako, kao stari dido.ovu ,,macku sto je imas mogo fokusirati cijelu ili ako hocu mogu fokusirati samo pupuk.najbolje se radi ako cijeli W2 satelit fokusiras tj nades najbolji signal.ako imas najbolji signal onda ne vidim razloga sto je nemozes naci?
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

pa koliko ti leta,bem mu,nisam ni ja bas u cvetu mladosti!
 
Zurück
Oben