Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Novi kanal MTI Tina Ivanović

new fec
MTI TV:
satelit : Eutelsat W2
frek : 12565 MHz
pola: vertikalna
symbol rate: 2157
FEC: 7/8 *********new fec
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

hvala i od mene, neka ih sto vise, zima dolazi trebatce
 
Jos jedan muzicki program na 16° MTI TV

Jos jedan muzicki program je puste pre neki dan.
MTI TV ( Tina Ivannovic TV). Ne izgleda lose. Evo parametri.

Eutelsat W2 16° istocno
12565V
SR 2157
FEC 7/8

Sajt:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


Pozdrav:hell

Tema vec postoji

verschoben2c4u.gif

Beastmaster
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

Cao kako vidim sve ste taj novi program MTI TV nasli kod mene ne ide uvijek javi 0 kanäle gefunden pod tom navedenom frekfencijom
neznam u cemu je problem ja hvatam 13 E 16 E 19,2 e imam sve nase programe al taj nece nikako da nadje receiver je DM 800
ak oneko zna sta bi mogl obite molim da se javi hvala

pozz
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

Zdravo...

Ja imam isto Dm800 i kod mene radi Perfekt,dali si tacno upisao feq ,jer nije moguce dati ne nadze.... koliku Sat Antenu imas... i dali hvatas BN novi Kanal..??...
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

Pozdrav murati antena mi je od 1 metra i naso sam Bn music i sve ostalo je u redu i meni nije jasno ja idem na manuelle suche i onda pod einzelnen transponder i onda dole dalje ubacim sve sto treba i javi na o kanala je nadjeno cudno mi
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

E nece pa nece vjeruj temi ovo mi je naj gore kad nesto bez veze ne shvatljivo hoce kod svakoga a kod mene nema bas sam sad u drugoj sobi kod staraca na obicnoj resivi nasao odmah bez problema ma grmi musica al ovdje kod mene nece da nadje nije mi jasno nikako ebemu muku
 
Zurück
Oben