Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Noul Reciever Digi

mateibasarab

Hacker
Registriert
28. Mai 2010
Beiträge
412
Reaktionspunkte
201
Punkte
103
Ort
BaWü
S6303185.jpg
 
AW: Noul Reciever Digi

Uau

Poti sa faci si la placa o poza ? procesor ?
 
AW: Noul Reciever Digi

Sincer sa fiu,eu nu il am.
Am vrut numai sa informez lumea pe aici ca exista.
Daca ar fi HD era misto, bine cred ca este mai bun ca celalalte!!!
Na....vom vedea care il cumpara!!!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Noul Reciever Digi

Aha mersi de info :thank_you:
Eram curios cum arata inauntru
 
digisport hd: se poate vedea unele partide transmise de digi sport. dau citeva exemple de meciuri vazute in hd vointa -steaua ,medias -dinamo,otelul -concordia chiajna e simplu faceti o scansiune cu blind scan doar pentru canalele gratuite
 
AW: Noul Reciever Digi

Pai si ce treaba are conserva asta cu Digisport HD?Ca asta numa HD nu e...in meniu e aceeasi branza ca 1160 numa ceva iconuri modificate,mai prost la semnal fata de cel vechi....mie unu mie sila deja si de asta!
 
AW: Noul Reciever Digi

Nu sunt sigur,dar,procesorul e BGA....sa dus cu RSA si BK,dar daca va uitati in partea de sus ,stanga,este un soclu cu 5 pini langa care scrie com 5 sau 6,stiu ca si 1160 are acu depinde daca e utilizabil!
 
AW: Noul Reciever Digi

Merge si asta
E un BGA acolo :dfingers:
Cu jtag nu cred ca merge
 
AW: Noul Reciever Digi

E fi bine sa mearga,poate fara prea multe "interventii",ca 1160-ul era sa il fac de veci!
 
AW: Noul Reciever Digi

pentru toti cei ce care nu vor sa mai foloseasca conservele de la digi : haideti fratilor sa adunam ceva semnaturi si sa ne adresem directiei rsd pentru a pune la dispozitia fiecarei persoane ce doreste un cam care sa poata citi cartela de la digi eu sint primul care doresc sa renunt la acele conserve primite de la rds
 
Zurück
Oben