Information ausblenden
Das Digital Eliteboard ist ein Kostenloses Forum. Wenn du alle Bereiche sehen möchtest oder Fragen hast, musst du dich zunächst Registrieren.

Jetzt Registrieren

Nevs na kaŻdy temat

Dieses Thema im Forum "Archiwum" wurde erstellt von berg 56, 1. August 2009.

 1. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  Heyah: nowa mobilna strona internetowa/COLOR] Heyah przygotowała dla swoich użytkowników nową odsłonę witryny internetowej na telefony komórkowe. Mobilna wersja strony Heyah to szybki dostęp do pełnej informacji o ofercie, wyszukiwarki Google, a także do najczęściej wybieranych przez użytkowników portali informacyjnych i społecznościowych. Jaka jest nowa mobilna strona Heyah?

  Prostota i funkcjonalność witryny to główne zalety uruchomionej przez Heyah mobilnej odsłony strony internetowej. Strona została zaprojektowana w taki sposób, by poruszanie się po niej było proste i szybkie, a co za tym idzie - tanie. Nowa witryna to kolejny, po wprowadzeniu oferty 2 grosze za 100 kB, krok w celu zwiększenia swobody w poruszaniu się po zasobach sieci i minimalizacji wydatków na mobilny Internet.
  Komentarz

  Dobrze, że Heyah odświeżyła swoją mobilną stronę. Strona mobilna należąca do operatora komórkowego szczególnie powinna świecić przykładem. Ciekawe, co na to inni operatorzy?

  Czytaj więcej na mobilnej stronie m.Gazeta.pl
   
  #1
 2. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Nevs na kaŻdy temat

  Szkodliwe antywirusy, czyli rogueware w natarciu W drugim kwartale br. zaobserwowano olbrzymi wzrost aktywności trojanów podających się za antywirusy. PandaLabs zdecydowało się przyjrzeć temu zagadnieniu i opracowało raport obrazujący sytuację dotyczącą fałszywych antywirusów w internecie.

  W drugim kwartale br. PandaLabs odnotowało ponad trzykrotny wzrost wykrytych fałszywych antywirusów w sieci w stosunku do pierwszego kwartału tego roku. O ile od stycznia do marca napotkano 111 tys. prób zwiedzenia internautów, to w drugim kwartale liczba ta wyniosła 374 tysiące. Dla porównania, w pierwszym kwartale 2008 roku takich prób odnotowano jedynie tysiąc. Przewidywania PandaLabs na trzeci kwartał to 637 tysięcy.

  "Antywirusem", który był instalowany najczęściej jest program o wdzięcznej nazwie Antivirus2009. Co ciekawe, nie znajduje się on na liście 20. najczęściej występujących w sieci zagrożeń tego typu.

  PandaLabs szacuje, że miesięcznie ponad 35 milionów komputerów jest infekowanych fałszywym oprogramowaniem antywirusowym.

  Co ciekawe, działanie rogueware polega często na wystraszeniu użytkownika i niejako zmuszeniu go do wykupienia licencji na pełną wersję "antywirusa", która to ma rzekomo usunąć szkodniki wykryte przez darmową, acz niepełną wersję oprogramowania.

  Około 3% internautów nabiera się na fałszywe ostrzeżenia i płaci za licencje. Szacuje się, że dystrybutorzy rougeware zarabiają na tym procederze ponad 10 tysięcy dolarów dziennie - informuje PandaLabs. Top 20 fałszywych antywirusów
   
  #2

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.