Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

net tv

belli 676

Newbie
Registriert
4. Januar 2009
Beiträge
3
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Posto sam pocetnik u svemu tome ,dali postoji kljuc za nettv (internet televizija ) ima programa iz ex-ju.Internet televizija koja radi preko Net TV PLAYER,ili ima mozda drugog resenja za gledanje internet TV iz EX_YU.Unapred hvala pozdrav svima
 
AW: net tv

Also NetTV je istina Super
Ja nisam verovao dok nisam uzeo.
Za oni kao sto sam ja do sad biio bez SAT je to jedina Mogucnost da se gleda nas Programm 5 Zvezde za njih.

Malo me nesto cudi da ima Hrvatski Kanali na NetTV ali na TV Total nema?
Mislim kao stoje NOVA i RTL.

Mi smo skupljali Pare da se postavi antena i poslen su mi svi odkazali kad su videli da RTL i Nova na drugi satelit.
Znai nije to ista Firma sto NetTV i TotalTV izdaju ?

Jedino sto moram da kazem je lose sto je sve u 4:3 i kad koristis VGA ulaz od Plazma TV nemozes da siris Sliku :(
 
AW: net tv

Zdravo slavi i dobro nam dosao:good:,RTL i Nova su na Intelsatu W1,u DigiTV Paketu,samo zavisi sta ste htjeli da postavite i koju Antenu,u stvari nije Problem dase nadje Intelsat onda tije komplet Digi TV otvoren sa EMU Soft..
 
AW: net tv

https://www.digital-eliteboard.com/members/28752zdravo murati

Nisam ni video da ima ExYu Forum ovde :D
Antena je Problem mi imamo gore vec 13, 16, 19, 28,5 , 42° nazalost nemoze vise Kablovi od 10. Sprata da se povucu dole zbog toga nema nista od toga.

Ja sam srecan sto sam uspeo Ljudi da skupim za Rest i ovako ce kosta 2000,- Umbau a ti znas koliko tesko nasim ljudia da izvadis paru iz djepa.

PS. Izvini na moje lose pisanje Deutsch mi bolje ide ;) ali ovde cu se potrudim
 
AW: net tv

da imamo i mi svoju jednu sekciju ovde,gdje se mozemo na nasem jeziku malo Druziti,da razum te potpuno nas Narod je taki sve ti da samo Para ne trazi:dance3:,nije Problem jarane dobro ti Pises :good:
 
AW: net tv

pozdrav lanci
net tv imas u digi paketu moze se jos pratiti bez pretplate,kljuceve imas ovdje kod nas na forumu
 
AW: net tv

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Pozdrav Beastmaster,
koliko san skuzija Digi TV ide priko Satelita, a ja neman mogucnosti postaviti antenu.
Zato trazin neku drugu mogucnost gledanja HRT 1-2, RTL i Nove.
Imas li mi ti kakav savjet... :JC_hmmm:
Jedino sto san nasa je NET TV, cak san dobija i promo kljuc od nji i testira 5 dana.
Mogu rec da slika nije losa cak na Plazmi 107 cm.
Ali to se placa a i moras njihov reciver kupiti, za godinu dana oko 350 eura (reciver+pretplata) pa san neodlucan.
Ako imas kakvo drugo rijesenje bija bi zahvalan... :dfingers:
 
AW: net tv

i da ti kazem moj kljuc ti nista ne vredi em sto je isteko a drugo nemozes na dva mesta da gledas

znaci kad moja zena gledala kuci ond ja u kamion nemogu
 
Zurück
Oben