Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z modułem (nc+) Conax!!!

Fred147

Ist gelegentlich hier
Registriert
2. Januar 2010
Beiträge
34
Reaktionspunkte
5
Punkte
28
Witam,
Kolega kupil nC+ z modulem Conax.Karta jest czorno i napis nc+ niebieski i czerwony.problym jest z tym ze jak wlozado VU+duo2 obraz leci na chwila i stowo.
tak to wyglado ze dostowo na nowo uprawnienia....i zas trocha leci.Mom Image VTI i prubowolech z 1 i 2 wyjscia kamu ...i to samo .
Pomalu idzie ocipiec.HD+ loto bez problemow...narobia ciulstwa i sa problemy.
Dziekuja z gory za porady.

Fred.:emoticon-0112-wonde
 
AW: nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z modułem (nc+) Conax!!!

hi,
uzywosz Modul?
to jest Karta z pakietem NC+ Mix?
VTi jest aktualny?
 
AW: nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z modułem (nc+) Conax!!!

Jo,to jest pakiet nc+MIX ,jest Karta razem z Modulem licza jest parowano.
VTI 9.3 aktualny.
Pisze tak..:
----Proces Autoryzacji pomiedzy urzadzenie nadrzednym a moduem zostal zakonczony pomyslnie.i leci dali kilkanascie sekund.???
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z modułem (nc+) Conax!!!

moze tyn Image mol Problem z Modulem, sproboj OpenATV
jakbys miol takol Karta:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

to bys leciala bez Modulu .... OScam
 
AW: nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z modułem (nc+) Conax!!!

Jo,
Sprobuja wgrac OpenATV i zoboczymy.Tak jak na tym linku wyglada moj.
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z modułem (nc+) Conax!!!

Witom i o zdrowie pytom.
Mnie sie w Lepie kreci.Wgrolech kilka Image pokolei i nici.
Dopiero po wgraniu :
OpenATV 5.3_ by mamba65 _with Panda FREE IPTV&KODI DIRECT oswiecilo sie w telewizorze i w mojej Glowie.
Dziala TV na Image
OpenATV 5.3 !!! Czasami cuda sie dzieja.
@dodo83 zycza ci przyjemnej Niedzieli .
Fred.
 
AW: nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z modułem (nc+) Conax!!!

witam mam ten sam problem posadam od tygodnia Vu+Duo2 na VTi Image tak samo zachowanie kart i modul
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
jak tutaj juz przez Fred147 opisane,po wpisaniu OpenATV 5.3_ by mamba65 _with Panda FREE IPTV&KODI DIRECTdalej to samo niewjem gdze proble przyznaje ze Enigma jest dla mnie czarn magia prosze o pomoc
 
AW: nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z modułem (nc+) Conax!!!

Witam
mam tez ten sam problem, posadam Vu+Solo 4k i najnowsze VTi Image takie samo zachowanie kart i modul Nc+Mix abo na jeden miesiac.
Pokazuje sie. - Proces Autoryzacji pomiedzy urzadzenie nadrzednym a moduem zostal zakonczony pomyslnie.i leci program kilkanascie sekund.
Potem nic nie pomoze jak wylaczenie Vu z sieci.
Dzialaja wasze karty z modulem z OpenATV 5.3 ?


dzieki z gory za odpowiedz i pomoc
 
Ale ja juz mam ten modul i karta. Mam tez przez 15 do 20 sekund obraz ale poten Solo sie zawiesza i musze go z produ wylaczyc zeby znowu startna.
Ta karta jest z tym modulem sparowana.Mam wrazenie ze to jest jakis software konflikt
W crashlog nie potrafie znalesc problemu bo sie niestety nie za bardzo na tym znam.
Mam crashlog tutaj hochladen?

Dzieki za tak szybka reakcje.
 
sorry, mi ten Crashlog nic nie da,
Problem bedzie zwiazany z Imagem, wyproboj inny, moze Image PKTeam Hyperion dziala lepiej z tym Modulem
 
To ja znowu
Nie mam pojecia co to jest. Zainstalowalen mowe Open TV Image.to samo z ta tylko roznica ze obraz staje po 15-20 sekundach ale jak przlacze na inny kodowany program to leci znowu .I co odkrylem to jest to ze jak jestem w menu od karty to widze jak nagle pokazuje sie ze nie mam tam zadnej karty.Jak tylko ja initializuje to mam znowu obraz.I moge to tak nieskonczenie robic zawsze po tych paru sekundach powtarza sie sytuacja
 
sproboj jeszcze PKT Image,
Softcam nie leci? jak tak to wylacz

albo inny Modul wyprobowac ....

albo tak jak pisalem, Karta Mix z BSKA/BSLA i pod OScamem, nie bedzoesz mial problemow
 
To jest niewiarygodne.W sypialni man jescze Vu duo 2.Pomyslalem ze to jest ostatnia mozliwosc sprawdzenia zanim kupie nowy modul czy Dekoder. Ku mojemu zdziwieniu funkcjonuje wszystko bez jakichkolwiek ustawien bezproblemowo.
Prawdopodobnie musi na Solo4k jakas aplikacja powodowac ten crash.Pozniej musze tylko porownac aplikacje na Duo i Solo i zbedne zdinstalowac.

Dziekuje tobie mimo wszystko za dobre porady.
 
Zurück
Oben