Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

NC+ bleibt dunkel

AW: NC+ bleibt dunkel

dlaczego nie mozesz uzywac co chcesz

karte dali > dali
dekoder dali > dali

wiec mozesz patrzec ile chcesz

takie karty nawet tu na forum po 30,- latajom z wyciagnietym boxkeyem , kupujesz , rejestrujesz jako abonamet i juz smiga w dreami i leca wszystkie programy

karty w polsce idzie dostac na tony z wyciagnietym boxkeyem , cza tylko sie dowiedziec , zanim kupisz , a nie najpierw kupic a potem pytac skad boxkeya dostac
 
AW: NC+ bleibt dunkel

Mialem namysli ze nie moge karty uzywac w takim dekoderze jak ja chce Ogladam przes ich dekoder juz 2 lata ale niestety nie moge nagrane filmy sobie sciagnac na kompaijak im oddam dekodera to bede musial je skasowac. Czy jest jeszcze jakas inna opcja je zostawic?
 
AW: NC+ bleibt dunkel

niestety nie wiem , moj orginalny dekoder z n-ki lezy orginalnie zapakowany w szafie od czasu jak wziolem karte na abonamet , i nawet nie wiem jak sie go obsluguje

karta od samego poczatku leci przez smargo w serveze

poczytaj na polskich forach , czy jest mozliwosc wyciagniecia filmow przes LAN , ja naserio nie wiem
 
AW: NC+ bleibt dunkel

ok,dzieki za pomoc
Jakto dokladnie dziala z tym zeby dostac karty z wyciagnietem keyem?
Jak kupie taka karte za te 30€ co pisales to co wtedy dalej sie robi? Moge ten abo co teraz mam na ta karte przepisac czy jak?
 
AW: NC+ bleibt dunkel

jak kupisz taka karte to zawierasz nowy abonamet , na ten numer karty co jest z tylu napisany

niestety twoj biezacy abonament nie idzie na inna karte przepisac , musisz go zlikwidowac , i zrobic nowy na ta nowa karte
 
AW: NC+ bleibt dunkel

Wiec jak bede robil abo to musze powiedziec ze juz mam karte i tylko numer im podac i wszystko?
Gdzie i u kogo moge taka karte kupic?
 
AW: NC+ bleibt dunkel

pogladaj w spalcie marktplatz

na ebeyu , klainanzeigen , alegro , itd.
 
AW: NC+ bleibt dunkel

ok,dzieki za pomoc
Jakto dokladnie dziala z tym zeby dostac karty z wyciagnietem keyem?
Jak kupie taka karte za te 30€ co pisales to co wtedy dalej sie robi? Moge ten abo co teraz mam na ta karte przepisac czy jak?

Witam
Masz ta karte z starej N czy nowej nc+ ?
Jesli masz ze starej N to pisz na Pm to wyliczymy Rsa za darmo i bedziesz sie cieszyl wszystkimi programami .

Szacunek
 
AW: NC+ bleibt dunkel

tylko mi nie mow ze z numeru karty umisz wyliczyc boxua

jak ci podam nr karty to podasz mi boxua do niej ??
 
AW: NC+ bleibt dunkel

Witam
Masz ta karte z starej N czy nowej nc+ ?
Jesli masz ze starej N to pisz na Pm to wyliczymy Rsa za darmo i bedziesz sie cieszyl wszystkimi programami .

Szacunek

Ja mam stara karte n-ke razem z Abo.
Zamówilem teraz na Allegro karte za 69zl razem z numer dekoderem i RSA.

Jak mozna RSA wyliczyc z karty?
 
AW: NC+ bleibt dunkel

Jak mozna RSA wyliczyc z karty?

no wlasnie czekam od wczoraj na odpowiedz , i jakos jej nie widze
znam magikow co wyciagaja numery z nc+ nowej karty , staren karty n , polsyfa , i innych , ale zaden z nich nie umi z numeru karty

moze kolega Rafels to czarodziej i potrafi
 
AW: NC+ bleibt dunkel

Znalazlem takie cos:

Opis jak policzyć RSA jest dostępny w Internecie, do policzenia wymagany jest tylko czytnik Phoenix oraz dowolony komputer
 
AW: NC+ bleibt dunkel

ta , juz widze jak to na 100% bedzie dzialac

ludzie co wyciagaja boxkeye do dzisiaj robia to NP. a wy z neta jakims programikiem chcecie boxkeye wyciagac

kupiles karte z wyciagnietym boxkeyem , wes teras przez ten programit , przelicz numer karty , i sprawdz czy to co ci wyjdzie , bedzie takie samo co kupiles z karta , wtedy pogadamy dalej :emoticon-0105-wink:
 
AW: NC+ bleibt dunkel

Ja sam niewiem jak to sie robi tylko chcialem napisac ze ludzie na allegro co oferuja ta karte dopisuja ten text wlasnie.
Wpisz w allegro BSLA i sam nie przekonacz
​Ja sie na tym tak dobrze nie znam jak ty i czekam najpierw na karte i wtedy mam nadzieje ze mi troche pomozez to ustawic
 
AW: NC+ bleibt dunkel

jak ty wiezysz w to co na alegro pisze , no to sorry , musze ci powiedziec ze jestes na serio naiwny

to jest mniejwiecej tak samo jak bys kupil uzywane auto na alegro , zobach se to , i potem przemysl co to jest polska

[video=youtube;MH619GZfEB4]http://www.youtube.com/watch?v=MH619GZfEB4[/video]
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…