Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Multifeed LNB Einstellung Bitte HILFE ! ! !

AW: Multifeed LNB Einstellung Bitte HILFE ! ! !

Ne postavljas konfiguraciju za 4 lnb, nego moras svaki lnb pojedinacno da ubacis.
 
AW: Multifeed LNB Einstellung Bitte HILFE ! ! !

kod mene je problem nikako ne mogu nastimat 4 lnb to jest thor signal mi je najvise 76% kada je lijepo vrijeme jel malo kisa pada nestane mi signal ,koji bi bio najaci signal da je idealno na nasim kanalima,antena je 100 i resiver dreambox 7020 sta mi preporucujete
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Multifeed LNB Einstellung Bitte HILFE ! ! !

kod 800 recija treba normalno da ide ovako Tuner Konfiguration- onda prebacis na erweitert -satelit izaberes koji ti treba i kod Lnb stavis koji je Lnb znadji moze bit 1,2,3,4,5 i tako dalje.
 
AW: Multifeed LNB Einstellung Bitte HILFE ! ! !

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Halo Lega probaj ovako nadji na Intelsatu 12607 H 27500 ekad to imas onda izvuci tu najbolji signal ond prebaci na frekvenciju 12607 V 27500 i tu probaj izvaud naj bolji signal, e onda kao zadnji potez uradis ovo kad stojis iza antene okreci Lnb polako prema desnoj strani na primjer kako kazaljka od sata ide.

pozdrav
 
AW: Multifeed LNB Einstellung Bitte HILFE ! ! !

Jednostavno pitanje koliko ti padne signal dolje jer ako ide preko 10% onda taj tvoj LNB nema zastitni omotac za kisu itd. jer po tome ako je 76% trebao bi da imas i pored kise veoma dobru sliku i signal ne bi bio slabiji od 66%

Pozdrav
 
AW: Multifeed LNB Einstellung Bitte HILFE ! ! !

uspio sam nastimat, trazio sam po raznim forumima i uz vasu pomoc sam sinoc kasno sve udiketijo. zakacio sam sliku kako to izgleda kod mene pa ako kome jos bude kad trebalo da se nadje!!!!
 
AW: Multifeed LNB Einstellung Bitte HILFE ! ! !

Narog pogledaj ovde

Malo sam zakasnijo, dobro je da si uspeo
 
AW: Multifeed LNB Einstellung Bitte HILFE ! ! !

upravo sam napravio PDF datoteku u vezi konfiguracije tuner-a sa 5 LNB-a kako sam ja kod sebe napravio pa reko da zakacim ako kome bude trebalo!!!!
 
AW: Multifeed LNB Einstellung Bitte HILFE ! ! !

Zdravo,

video sam tvoj pdf. jel to vazi i za dreambox 500 ?


Pozdrav
 
AW: Multifeed LNB Einstellung Bitte HILFE ! ! !

@kinky to je za E2 gledaj na post #19 je za tebe
pozz
 
Zurück
Oben