Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

ML Black Panther Pomoc !

buddy

Newbie
Registriert
30. Dezember 2007
Beiträge
19
Reaktionspunkte
11
Punkte
23
Ort
Hessen
Zdravo , zamolio bih ako neko ima ovaj HD resiver da mi se javi na pn....treba mi da uporedim sa njim gateway i Dns server 1 ......Hvala unaprijed.....pozzz
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

zdravo buddy

kada si povezao receiver sa router preko lan kabel udjes u menue/systemeinstellungen/netzwerk stavis dhcp na "ein"

napravis reboot i receiver automatski podesava sve postavke za netzwerk.
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Hi sbanane,

hvala sto si se javio.....nekoliko puta sam dhcp ein pa aus i svaki put je reboot ali se nista nije promjenilo.....sta vise primjetio sam u fritzbox prozoru da kad je dhcp aus onda mi pokazuje da je black panther u Internetu....isti simbol kao i kod laptop...a kad ukljucim dhcp ...onda samo pise da je spojen na netzwerk ali nije na Internet.....sta sam jos primjetio u poredjenju sa onim cardsharing anleitung sto ima u database, kod tog tipa su razlicete werte za gateway i DNS server 1 a kod mene su potpuno isti brojevi i kod njega je jos i Dns server 2 isto tako ima werte a kod mene su sve null....mislim da tu nesto ne stima.....ako ímas mogucnosti provjeri kako je kod drugih receivera.....jos jednom puno hvala i pisi ako sta saznas.

pozzz, buddy.....
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

pozz

mozes uopste da udjes preko web-interface?

mislim da je sve uredu kod tebe. te postavke su kako trebaju.

znaci ovako testirano i radi cs:

ip-adresse----------192.168.178.86
subnet--------------255.255.255.0
gateway------------192.168.178.1
dns server1---------192.168.178.1
dns server2---------000.000.000.000
mac adresse---------00:xx:xx:xx:xx

kada stisnem plavo dugme (status) pise "login ok". ili "decode ok" kada odkljuca kanal. probaj jos sw update na v.1.82.
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Zdravo,

kod mene je ovako :

IP- Adresse 192.168.178.022
Subnet 255.255.255.000
Gateway 192.168.178.001
DNS Server 1 192.168.178.001 imaju li veze ove null ispred 1 ...178.001
DNS Server 2 000.000.000.000
MAC Adresse 00:xx:xx:xx:xx:xx

Jedina razlika je ove nulle koje vidim i sta jos moze biti neki Firewall ali update sam radio preko kabel i stavio sam verziju .1.82 to znaci radi , ulazim preko WebInterface i to je ok .....C-linije sam dobio od ljudi kazu da su sto posto tacne i preko e-mail od moderatora jedne stranice medjutim kako god da upisem i stisnem update stalno pise not connected.....mora li se na fritzbox nesto raditi, kod mene je fritzbox 7240 od 1&1......mora li se port weiterleiten....?....eto ne znam sta bih vise napisao.....Veliko hvala na javljanju.....pozzzz
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

kao sto sam ti pisao vec..nemam taj Box...ali na gateway i na DNS mora onako da bude ako sto je sbanane pisao..bez tih Nulli...
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Pozz


Internet konekciju imas posto si vrsio update. Ako su cline uredu i cccam aktivan onda bi trebalo da radi. Sa One nulle je uredu. To neigra ulogu
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Kako da znam je li cccam aktivan ?


I kod FritzBox WebInterface stoji u heimnetz :

kod laptopa - Mit FritzBox verbunden, im Internet

a kod resivera - Mit FritzBox verbunden, nicht im Internet
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: ML Black Panther Pomoc !

Postoji opcija u Status ili u Web if da izaberes cccam ili newcamd. tako aktiviras emulatora
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Mijenjao sam razlicite verzije cccam ali ni sa jednom ne radi 2.0.11; 2.1.4;

i 2.2.1 ali ni jedna ne radi.......iskljucio sam i ponovo ukljucio lan kabel u

resiver i sad mi stalno pokazuje da je i black panther u Internetu a prije je

pokazivao samo da je spojen sa Fritz Box......moze li biti problem sa kabel

iako je nov ?
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

deti pogledaj u fritzebox dali prepoznaje tvoj Box..i dali je na fritze dhcp ukljucen..
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Pa prepoznaje ga na fritz box stavio sam mu i ime i vidi ga , pokazuje njegov IP adress a za taj dhcp nisam siguran , gdje to mogu pogledati....? Na resiver je dhcp ukljucen.....
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

I u Fritz Box je Dhcp aktiviran.....
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

zdravo drustvo
pa mozes bez dhcp <>ubaci u fritzbox jednu IP i tu IP ubacis u tvoj Box mora da budu jednaki! i mirna voda!!
pozz
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Jel treba onda i u resiveru i u fritzbox da je deaktiviran dhcp ?
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…