Information ausblenden
Das Digital Eliteboard ist ein Kostenloses Forum. Wenn du alle Bereiche sehen möchtest oder Fragen hast, musst du dich zunächst Registrieren.

Jetzt Registrieren

MediaBOX+: nowy dekoder dla nc+ ( CONAX )

Dieses Thema im Forum "Archiwum" wurde erstellt von czutok, 21. März 2013.

 1. czutok
  Offline

  czutok VIP

  Registriert:
  17. März 2009
  Beiträge:
  25.372
  Zustimmungen:
  9.970
  Punkte für Erfolge:
  113
  Ort:
  Unter ne Brücke
  21 marca startuje nowa satelitarna platforma cyfrowa w Polsce nc+. Ruszyły dostawy sprzętu do punktów sprzedaży i pojawiła się wśród urządzeń jedna niespodzianka: nowy dekoder, który będzie oferowany jako MediaBOX+ HD Recorder. Został on wyprodukowany przez ADB (Advanced Digital Broadcast). Prezentujemy zdjęcia urządzenia!
  Nieco więcej szczegółów na temat dekodera już 21 marca, natomiast pełny test dekodera zostanie opublikowany w wydaniu 4/2013 magazynu SAT Kurier.
  MediaBOX+ jest opisany jako ITI-3740SX. Będzie oferowany równolegle wraz z innymi modelami dekoderów. Jest dostarczany z kartą pracującą w systemie Conax. Wspiera rozdzielczość do 1080p. Posiada dwie głowice satelitarne oraz jedną DVB-T. Ma wbudowany dysk twardy o pojemności 500 GB.
  W pierwszych dniach będzie oferowany już z oprogramowaniem nc+, ale w ciągu tygodnia otrzyma aktualizację. Także lista kanałów na początku nie będzie jeszcze ostateczną.

  [​IMG][​IMG][​IMG]
  Oficjalna prezentacja sprzętu ma nastąpić 21 marca, ale z powodu wycieków informacji zdecydowano się zaprezentować nieoficjalnie MediaBOX+ już teraz. Redakcja prowadzi już testy urządzenia.
  Aktualizacja
  Z uwagi na pojawiające się komentarze informujemy iż karta na zdjęciu jest wysunięta (i wsadzona odwrotnie), w praktyce chowa się całkowicie i jest umieszczana logo do dołu. Urządzenie na zdjęciach jest wyłączone – posiada wyświetlacz VFD.
  Karta Conax jest parowana z dekoderem w taki sam sposób jak w dekoderach nbox.
  źródło: satkurier.pl

  tak jak ja przypuszczalem to sie zdazylo

  cyfra narazie poleci dalej w seca az stare abonamety sie skacza
  n-ka bedzie dalej jako n-ka leciec

  a nowy NC+ ma swoje nowe dekodery w ktorych karta jest parowana z dekoderem , wiec nie da sie wziasc samej karty


  wiec wszyscy co maja cyfre niech sie nie rozpedzaja za bardzo , bo predzej czy puzniej system zostanie na 100% wylaczony i kazdy dostanie nowa zabawke z conaxem :emoticon-0109-kiss:
   
  #1

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.