Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Max TV Cro

AW: Max TV Cro

Meni bi emu i config bili draži nego c-line. Svoje je svoje!
Ali ebi ga Žika, nema ili neće da daju oni koji imaju. :-(
 
AW: Max TV Cro

i ja bi dao da imam config a narucio bi i taji atlas da stvarno moze
 
AW: Max TV Cro

Radi sa modulom bez problema

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: Max TV Cro

amazona, nemoj da se za*****s sa takvim izkazima. Mislim da nije samo meni u ovom forumu stalo do toga sa si u pravu, ali ako nisi, onda molim te nemoj da se zezas. Zezas se, ili ????!!

Gesendet von meinem GT-I9192 mit Tapatalk
 
AW: Max TV Cro

Nezezas se ali objasnit kako i sta isto neces, jeli sam u pravu !!!!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Max TV Cro

Necemo voditi diskuziju o tome. Pozzzz

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: Max TV Cro

Tako kako sam mislijo uvijek te ista prica prvo ljudima dajes nade i onda ............
 
AW: Max TV Cro

ljudi..Dzaba vodimo diskusiju..to sto neki izcitavaju su agronomske Cijene..
cak i do 5000€..
pa to vise nije Normalno...i nema potrebe dase pita kako i sta..nama Smrtnicima nece tako
lahko doci u ruku..
 
AW: Max TV Cro

5000€ (!?!) i koje oko da mu još iskopam?

Ljudi moji, meni moj novac ne pada sa neba - možda nekima da, ali meni NAŽALOST NE.
Za DigiTV sam prije 4-5 godina platio 200€ i to je s obzirom na to da je trajalo tako dugo ok.

5000€ će možda platiti oni koji šeraju u velikom stilu i to dobro naplaćuju, neznajući da manje više svi šereri šeraju samo za svoje potrebe unutra svoja četri zida ili eventualno i dalje, ali onda samo sa bližom rodbinom i najužim krugom prijatelja (5-10 klienta).
Svaki "normalini" šerer ne zali radi nekih sitnih novaca koliko njegove karte mjesečno koštaju risikovati biti uhvaćen i kažnjen, sa svim posljedicama koje to sa sobom nosi, privatno i poslovno. S druge strane mislim da se takvi i ne love od strane policije i dostavljača usluga čiji se sadržaji šeraju, nego da ovi love baš ove SERONJE koji šeraju da bi maximalno zaradili i imaju više desetaka ili stotina korisnika koji si neznaju ili neće sami napraviti HS.

Ako ovaj forum podržava takve seronje, a ismijava ove druge male šerere, onda bi bilo vrijeme polako ali sigurno okrenuti mu leđa.
 
AW: Max TV Cro

sta ima vec max tv samo treba citat tko hoce moze kopirat u favoritenliste i moze gledat IPTV
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…