Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Max TV Cro

AW: Max TV Cro

Sve zavisi ko nudi i koliko ih je nakaceno na tu Karticu..
i ja imam iz dva izvora..jedan radi stabilno i ne full..dok drugi trza i ecm skace nagore..
a isto nije full...
 
AW: Max TV Cro

Evo na jednom Forumu pise da kartica radi u Atlasu e sad koliko je to istina, kad bi sad jos neko mogo probat.
 
AW: Max TV Cro

Puste price i magla, nema od toga nista to je samo takticka varka "doticne" koja uopste i nije doticna, odete na bilo koji sat forum i tu je taj nick:emoticon-0114-dull:
 
AW: Max TV Cro

Ja sam imao full i radilo je ok dok nije server morao da vrati zbog cega necu ovde javno.Sad trenutno isto imam ali ne svi kanali i ne radi stabilno
 
AW: Max TV Cro

Kod mene 90% kanala od Max TV rade stabilno bez trzanja ..
 
AW: Max TV Cro

na svim forumina se javlja ista prica mislim da se sa nama malo zezaju vuku nas za nos :325:
 
AW: Max TV Cro

I kod mene RTL i NOVA idu super ali RTL-Plus i 24 Sata neman skoro signala jel je tu frekvencija toliko losija???
 
AW: Max TV Cro

Nije losija ferkvencija otprilike 5% slabiji signal.
 
AW: Max TV Cro

POzdrav,

nije problem do linije nego do prebukiranih frekvencija oko tih kanala : kada pogledate maxtv 11512 h 30000 3/4 8psk, pokraj rumuni na 11512 v 29950 2/3 8 psk pa onda francuzi (doduse africa beam) na 11512 h 30000 8/9 Qpsk.

Pa sad sastavite tri transpondera tako usko zajedno na gotovo slicnim frekvencijama i zelite dobar signal.

Mora se koristit ipak veca antena i sto bolji lnb da bi se mogla maxtv frekvencija isfiltrirat bez gresaka.

To je moja kontatacija i jos par kolega sto sam cuo sa drugih foruma.

Kada budu pomakli te kanale na drugoj frekvenciji bice i to rijeseno .

Moje misljenje...

Pozdrav
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…