Information ausblenden
Das Digital Eliteboard ist ein Kostenloses Forum. Wenn du alle Bereiche sehen möchtest oder Fragen hast, musst du dich zunächst Registrieren.

Jetzt Registrieren

Koniec kanałów nPremium HD oraz Wojna i Pokój ( NC+ zaczyna robic prawdziwy zamet )

Dieses Thema im Forum "Archiwum" wurde erstellt von czutok, 4. März 2013.

 1. czutok
  Offline

  czutok VIP

  Registriert:
  17. März 2009
  Beiträge:
  25.321
  Zustimmungen:
  9.927
  Punkte für Erfolge:
  113
  Ort:
  Unter ne Brücke
  Operatorzy telewizji kablowych (m.in. TVK-Net i Telewizja Kablowa Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej) w wydanych komunikatach informują swoich abonentów, iż spółka ITI Neovision Sp. z o.o. poinformował o zaprzestaniu nadawania kanałów nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD oraz nPremium4 HD z dniem 5 kwietnia 2013 roku. Nadawanie zakończy wtedy również kanał Wojna i Pokój. Zakończenie nadawania przez te stacje jest konsekwencją powstania platformy nc+, powstałej w wyniku fuzji platform n i CYFRA+. Prawie pewnym od dawna wydawało się, że 4 kanały nPremium, które były w platformie n całkowicie znikną. Jest bardzo prawdopodobne, że zostaną zastąpione markowymi stacjami CANAL+ Premium, a za to otrzymają solidniejsze wsparcie w lepszej ofercie filmowej z oferty wszystkich wytwórni jakie będzie miała do dyspozycji nc+. Czas pokaże po oficjalnym starcie nc+.
  Szkoda trochę kanału Wojna i Pokój, który i tak sztucznie utrzymano przy życiu w telewizji n, łącząc ostatnio z Sundance Channel HD. Wydaje się więcej jak pewne, że to było przygotowanie do całkowitego zastąpienia Wojny i Pokoju przez Sundance Channel HD, ale dopiero po oficjalnym starcie nc+.
  Krótka historia stacji, które znikną 5.04.2013:
  Kanały nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD i nPremium4 HD rozpoczęły nadawanie w platformie n w grudniu 2011 roku. Powstały na bazie stacji nFilm HD i nFilm2 HD. W ofercie stacji znajdują się premierowe filmy, seriale, programy rozrywkowe i sportowe.
  Kanał Wojna i Pokój rozpoczął nadawanie w 2006 roku. Na jego antenie prezentowane są filmy, dokumenty i bajki z Rosji i krajów byłego ZSRR. W 2012 roku uruchomiono uruchomiono wersję w wysokiej rozdzielczości (Wojna i Pokój HD), która dzieli czas antenowy z filmowym kanałem Sundance Channel HD.
  źródło: satkurier.pl
   
  #1

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.