Koniec kanałów nPremium HD oraz Wojna i Pokój ( NC+ zaczyna robic prawdziwy zamet )

Dieses Thema im Forum "Polsat/Cyfra PayTV" wurde erstellt von czutok, 4. März 2013.

 1. czutok
  Offline

  czutok VIP

  Registriert:
  17. März 2009
  Beiträge:
  24.915
  Zustimmungen:
  9.663
  Punkte für Erfolge:
  113
  Ort:
  Unter ne Brücke
  Operatorzy telewizji kablowych (m.in. TVK-Net i Telewizja Kablowa Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej) w wydanych komunikatach informują swoich abonentów, iż spółka ITI Neovision Sp. z o.o. poinformował o zaprzestaniu nadawania kanałów nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD oraz nPremium4 HD z dniem 5 kwietnia 2013 roku. Nadawanie zakończy wtedy również kanał Wojna i Pokój. Zakończenie nadawania przez te stacje jest konsekwencją powstania platformy nc+, powstałej w wyniku fuzji platform n i CYFRA+. Prawie pewnym od dawna wydawało się, że 4 kanały nPremium, które były w platformie n całkowicie znikną. Jest bardzo prawdopodobne, że zostaną zastąpione markowymi stacjami CANAL+ Premium, a za to otrzymają solidniejsze wsparcie w lepszej ofercie filmowej z oferty wszystkich wytwórni jakie będzie miała do dyspozycji nc+. Czas pokaże po oficjalnym starcie nc+.
  Szkoda trochę kanału Wojna i Pokój, który i tak sztucznie utrzymano przy życiu w telewizji n, łącząc ostatnio z Sundance Channel HD. Wydaje się więcej jak pewne, że to było przygotowanie do całkowitego zastąpienia Wojny i Pokoju przez Sundance Channel HD, ale dopiero po oficjalnym starcie nc+.
  Krótka historia stacji, które znikną 5.04.2013:
  Kanały nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD i nPremium4 HD rozpoczęły nadawanie w platformie n w grudniu 2011 roku. Powstały na bazie stacji nFilm HD i nFilm2 HD. W ofercie stacji znajdują się premierowe filmy, seriale, programy rozrywkowe i sportowe.
  Kanał Wojna i Pokój rozpoczął nadawanie w 2006 roku. Na jego antenie prezentowane są filmy, dokumenty i bajki z Rosji i krajów byłego ZSRR. W 2012 roku uruchomiono uruchomiono wersję w wysokiej rozdzielczości (Wojna i Pokój HD), która dzieli czas antenowy z filmowym kanałem Sundance Channel HD.
  źródło: satkurier.pl
   
  #1

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.