Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

w cyfrze + koniec MEZZO ( Classica i Jazz ) ale placic musze dalej 4 zlp.

:-(
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkiej Nocy dajemy naszym abonentom możliwość poznania autorskich kanałów tematycznych. Od dziś przez 3 miesiące wszyscy abonenci platformy n będą mieli dostęp do kanałów MiniMini+ HD, ale kino+ HD, PLANETE+HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, teleTOON+HD/HYPER+ HD. Natomiast abonenci CYFRY+ będą mieli dostęp do kanału nSport HD/SD – poinformował Julien Verley, prezes nc+. - Oznacza to, że obecni abonenci CYFRY+ będą mogli obejrzeć nadchodzące ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA (łącznie z meczem 9 kwietnia Borussia Dortmund vs Malaga CF, transmitowanym wyłącznie w nSport) oraz rozpoczęcie nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej – dodał.
źródło: satkurier.pl


nie no sorry , ale to jakias zajebista pomylka jest , co oni mysla o klientach ??

@warpboy
a co myslales , ze zlikwiduja i zrobia ci taniej :emoticon-0136-giggl
no wes nie rob se jaj

ja place Npremium i teraz mi podloza jakies syfiate canal+ co mam z cyfry i nie ogladam bo nonstop powtorki

dlatego masz prawo oddac abonament bez jakich kolwiek kasekwencji
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

kazdy by chcial tanio i duzo a nie drogo i malo :kez_03:
a tak wogule Wesolych Swiat i smacznego jaja.............................................................:wacko1:
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

Według poszczególnych dokumentów na stronie nc+ ceny standardowe (bez promocji) pakietów wyglądają następująco:

Comfort+ 59 zł/mc (wg aktualnej ulotki 39 zł/mc w promocji / 59 zł/mc bez promocji)
Universe+ 89 zł/mc (59 zł/mc / 79 zł/mc)
CANAL+ Silver - 119 zł/mc (79 zł/mc / 109 zł/mc)
CANAL+ Gold - 149 zł/mc (99 zł/mc / 129 zł/mc)
CANAL+ Gold + HBO - 199 zł/mc (129 zł/mc)
CANAL+ Platinum - 179 zł/mc (119 zł/mc / 149 zł/mc)
CANAL+ Platinum + HBO - 229 zł/mc (149 zł/mc)
All Inclusive+ 299 zł/mc (199 zł/mc / 249 zł/mc)

:emoticon-0149-no:
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

egal czy promocja czy nie promocja , niech se to wsadza w buty , beda wiedzieli co ich ugniata

300zl miesiecznie + 10zl za dekoder ??

hallo , prima aprilis byl 2 dni temu :DDD

ja jestem ciekawy ile im z tych 2,5 ml. klientow zostanie na serio

naserio jestem ciekawy co z tego syfu wyjdzie , bo z tego co widze i slysze , wszyscy uciekaja do polsyfa
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

hi,no to chyba sie zaczeli wylaczac bo Premium wyparowalo.....
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

no to teraz mozna ze spokojnym sercem oddac im ten schmelz i zakaczyc umowe bez jakich kolwiek problemow :DDD

PS.
anton , te programy leca dalej , tylko teraz sie nazywajom canal+ family , leci dalej ten sam film co przed wylaczeniem npremium

wiec poprostu tylko zmienili miejsce na transpordeze i nazwe , syf jaki byl , poleci dalej
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

!!! rezygnacje abonentów n mogą być już przyjmowane we wszystkich punktach nc+, a nie tylko drogą listowną.!!!!
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

normalnie sie posikam z radosci :emoticon-0136-giggl

zgasili mi gnoje Npremium i dali na 3 miesiace Canaly + :DDD:DDD

no normalnie chyba zara se nowke NC+ abo wezne na 29 miesiecy bo takie zajefajne programmy dali :wacko1:

egal co zrobia , moje 16 miesiecy zostaje jak leci , potem pomysle , narazie jestem na nie , zobaczymy co bedzie za 16 miechow
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

ist canal+ 3D polen nicht mehr verfgbar?
ist polinisches 3D nun tod?
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

Npremium hat auch ab und zu 3D filme gezeigt , ich vermute das sie es auf irgend ein Canal+ weiter laufen lasen

du soltest mal suchlauf starten es gibts

Canal+
Canal+ Film
Canal+ film2
Canal+ Family
Canal+ Family2
Canal+ Sport

alle als SD und HD
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

also 3d sender gibts jetzt nicht mehr stimmt das?
hab sendersuchlauf gemacht und nichts gefunden
und wo zeigen die polen nun champions league?
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

zu 99,9% wür ich sagen auf Canal+ Sport

3D wird zu 100% auf irgend einem von denen weiter gezeigt , blos auf welchem weis es noch keiner

einfach nur abwarten , die NC+ sind doch erst par tage online , bis das alles geklärt ist , dauert noch ein wenig
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

Vollabo 199zl :banghead:
Für einige in Polen lebende Menschen ein Schlag ins Gesicht..
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

die 199z. sind nur als promotion für die was ihr altes cyfra oder N auf NC+ umschreiben :DDD

hier , das sollte es kosten , hat eine seite vorher kolege warpboy eingehengt



Comfort+ 59 zł/mc (wg aktualnej ulotki 39 zł/mc w promocji / 59 zł/mc bez promocji)
Universe+ 89 zł/mc (59 zł/mc / 79 zł/mc)
CANAL+ Silver - 119 zł/mc (79 zł/mc / 109 zł/mc)
CANAL+ Gold - 149 zł/mc (99 zł/mc / 129 zł/mc)
CANAL+ Gold + HBO - 199 zł/mc (129 zł/mc)
CANAL+ Platinum - 179 zł/mc (119 zł/mc / 149 zł/mc)
CANAL+ Platinum + HBO - 229 zł/mc (149 zł/mc)
All Inclusive+ 299 zł/mc (199 zł/mc / 249 zł/mc)
 
Zurück
Oben