Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

KabelKiosk

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
AW: KabelKiosk

Pink plus je jos uvek u ponudi od Kabelkiosk 9°E
 
Re: AW: KabelKiosk

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
To znam ali ga vise nema u ponudi na oficijelnom sajtu, ranije je bio.
U internacionalnom paketu je ranije bila i Srbija (Pink Plus) i internacionalni Paket je bio sastavni dio svih Paketa.
Sad u ponudi uopste nema Srbije a Pink Plus jos uvijek radi.
Mislio sam da neko zna nesto vise o tome.
Mozda su iz ponude izbacili Srbiju a Pink Plus radi jos uvijek radi onih koji su platili unaprijed, dok im ne istekne pretplata.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Ne razumijem sta hoces da kazes.
Cijeli KabelKiosk je na pretplaltu. Po cemu je Pink Plus poseban.
 
AW: KabelKiosk

pa to sam mislio da kazem da samo na pretplatu moze a ne na neke kljuceve ili softcam!!
 
Koji crni kljucevi...
Nikad Pink nije radio preko kljuceva, nerazumijem uopste otkud ti ideja da pominjes kljuceve vezano za Pink.
Ja sam mislio da sam potpuno jasan, ako nisam evo ponovo:
Pink Plus je ranije bio u ponudi (na oficijelnom sajtu Kabel Kiosk, u Internacionalnom paketu "Srbija").
Juce sam nesto gledao i vidio da ga tamo vise nema.
Sad me zanima ako neko zna nesto vise o tome.
Dali ga to izbacuju iz ponude ili je nesto drugo u pitanju, posto Pink Plus jos uvijek radi.


Zaista ne razumijem kakve veze imaju kljucevi.
Ovo bi trebalo biti sasvim jasno, onome ko zna o cemu govorim.

P.S.
Pitanje sam postavio na ovaj forum zato sto sam mislio da vecina vas ovdje govori njemacki.
Bolje cete razumijete sajt ako ga pogledate.
Vecina i zivi u njemackoj, onaj ko hoce da pomogne, moze i da nazove telefonom i pita.
Odgovor kao sto je tvoj ne znaci nista, naprotiv, zbunice one koji neznaju nista.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: KabelKiosk

Pa naravno da gledam zastavu. Objasni mi koje one znacenje imaju ovde na forumu.
Drzavljanost usera ili zemlja u kojoj se nalazi?
 
AW: KabelKiosk

Da bi se registrovao ne moras da izaberes zastavu, mozes da izaberes prazno polje.
Nemaju svi prave zastave, ali se nadam za ove sto su izabrali nemacke i austrijske zastave.
Ovde se mozes predstaviti:

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Da bi se registrovao nemoram (ali i mogu) da izaberam zastavu, izabrao sam (Njemacku)
Znas da ne biraju svi zastave na osnovu toga gdje zive.
Da se predstavim na Njemackom, a vec sam rekao da neznam Njemacki.
Ovo EX-YU sekcija.
Kakve veze ima zastava ili bilo sta drugo, valjda se u ovoj sekciji pise na EX-YU jesickim podrucjima.

Damije samo razumjeti sta ti u stvari hoces da kazes sa svim ovim, osim ako je cilj nabiti sto vise besmislenih postova.
Jedino sto si napisao vezano za temu ja pogresno a sve drugo je bzze i nema veze ni sa temom ni sa bilo cim drugim.
Obican SPAM.
 
AW: KabelKiosk

A sta je to pogresno! Ja sam ti napisao da ide na kabelkiosk.
 
Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben