Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

jak ogladac polskie platformy bez anteny satelitarnej.

elasigi

Hacker
Registriert
7. Juni 2009
Beiträge
322
Reaktionspunkte
21
Punkte
78
syn sie wyprowadza i nie ma mozliwosci odbioru satelitarnego, pölnocna strona , parter , nie ma szans na odbiör.
Slyszalem kiedys o IPTv albo cos podobnego, jest to trudne do uruchomienia, dostawal by wtedy karte z mojego servera.
 
Twoja Karta tylko mu nic nie da bez Anteny.
IPTV dziala tylko na podstawie internetu, tak zwany Stream

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk
 
internet bedzie mial, tylko moje techniczne zdolnosci sa chyba za slabe zebym mögl uruchomic streama
 
nie obrazajac nikogo , ale o takie zeczy to powinna sie twoja synowa kumpli ze szkoly spytac , oni sa z tym dalej jak polacy ;)
 
chopie , przeca ci nie napisza direkt , spytej sie ruskich na gieldzie

zeby cos przez ipvt ogladac , musisz miec kogos co to tam wciepnie najpierw na server , to jest to samo co cardsharing , ino zu tukej sie nie wymieniosz kartom , a programami TV , czyli tak zwany Stream

a niestety ruskie som z iptv dalej jak niemcy i poloki do kupy zusamen

PS.
poszukej cos podobnego do telewizjada , to moze synek pooglado polskie programy , ale czy ta seita kiedykolwiek jeszcze bedzie dzialac , tego zoden niewie , nawet ci co jom zrobili

PPS.
jak synek kupil nowy TV , co mo np. internet , to nawet nie potrzebujesz zodnego reciviera , bo idzie ten iptv direkt na TV ogladac , ale jak juz pisolech , zeby patrzec , cza miec dosjcie do jakiegos servera co ci te programy anbituje
 
Zuletzt bearbeitet:
ja myslalem, ze möglbym mu udostepnic moje karty z mojego servera do sharingu ,
 
karty mozesz mu udostepnic , ale one mu nic nie dadza , jak nie umi wystawic antenny

ty nie udzielasz sygnal TV , tylko dostep do karty , sygnal TV kazdy musi miec swoj z wlasnej anteny
 
Zurück
Oben