Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Jak ogladac polskie programy?

elasigi

Hacker
Registriert
7. Juni 2009
Beiträge
322
Reaktionspunkte
21
Punkte
78
Mam nowe mieszkanie bez mozliwosci zainstalowania Anteny satelitarnej.
Jak mozna ogladac polskie programy np. przez Internet?
 
popytaj kogos z rodziny co ma polsat , mozesz jako iptv sie podpiac do niego , oczywiscie ktos musi za to placic w polsce i ty musisz mu dorzucic do abonametu

nie potrzeba wtedy sat antenny, wystarczy tylko internet
 
Troche szukalem w Intenecie . Znalazlem heja.tv i inne ale nie mam pojecia jak to dziala.
 
Mi tego nie tlumacz ;) , zeby nie bylo 1000 pytan.

Narazie Adas
 
Tak, czytałem już wcześniej o IPTV - Polsat Box, niemniej 20 zł, to najtańszy pakiet.

Istnieje możliwość oglądania polskich programów bezpłatnie i legalnie (około 30).

Nie potrzeba do tego "proxy", trzeba zarejestrować się w WP Pilot i udowodnić, że jest się Polakiem mieszkającym za granicą.

Ale to też nie jest takie proste, na dekoderze z Androidem w Kodi WP Pilot działa bezbłędnie.
Natomiast w E2 w moim przypadku jako stream WP Pilot w vuzero 4k działa, natomiast w duo2 i ultimo 4k nie.
 
Wszyscy madrzy i EC=2 na holerne wrzioles mieszkanie bez brania anteny pod wglad satelity i drzewek.
Masz cene. Bez ustaw moze ci przy kilku chwytach pomoze salfsat sniper na perterze bez drzew.

Ja zawsze szukalem mieszkania zeby satelite ustawic bo to moje hobby. inne mieszkanie bym niebral.
 
slyszalem ze FireStick dobrom liste i masz 300 polskich programow.
 
Zuletzt bearbeitet:
Przejdz na legalne aplikacje jak: Polsat Box Go, Canal+, lub TVP Go

Zaplacisz, ale zawsze graja ;)

Narazie Adas
 
Zurück
Oben