Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

IRDETO card nasil calistirilir....

AW: IRDETO card nasil calistirilir....

ben ebayde ki saticiya sordum..CryptoWorks karti gönderiyorlar...

DT avrupa kartlari (CW) gercekten mi kapaniyor kilitleniyo?
bunu yapamazlar, almanyada kendi reciveröerini zorunlu kullandiramazlar!
burasi türkiye degil!
kafayi yemis DT!:ja

Evet avrupadada malasef kapaniyor ve direkt irdeto karti ve makinesi teklif ediyorlar kart basi 50 euro. Ne kadar yasal bilmiyorum bana teklif edilince sorun olmaz diye dusunerek direkt aldim

aslinda böyle seylere hic gerek yok...en iyisi bi tane cs server kurun evde..bi tane ufak bi abo yapin sonrada herkezle paylasin...digitürk tr paketi olan biriyle paylasin oldu bitti...en iyi cözüm bu...yoksa sonra kart elinizde patlar..

Bu borda yeni uyeyim. beyler hepimizin maksatlari ve ulasmak istedikleri asa yukari ayni seyler benim ricam bu yeni kartlari icin bana lulfen yardimci olacak arkadaslar benim iki tane kartim var biri avrupa ve biride tr card uc kisi paylasoyorduk lutfen bana yardimci olurmusunuz saygilar yardimlariniz icin tesekurler

eeee anlat bakayim ne istiyormussun ona göre sana yardimci olalim kardes....

aslinda baya forumlarda islendi, üc asagi bes yukari cogu kisi biliyor nasil acildigini

Selam,

Konu'nun basindaki method gercekten calisiyormu? Onun icin extra bir Dream 500 alirim, Irdeto DT Kartimi kullanmak icin. Karti yakmak istemiyorum... Duyduguma kadar su ana kadar hic bir kisiye mümkün olmamis Irdeto DT kartini acmasi!

Iyi günler,

Zurück
Oben