Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Kebap; kemal; tamam card nasil yüklenir

bora1907

Board Guru
Önce burdan Kebabcardloaderi indiriyorsunuz.

Kebaploader indir.

Link veralten (gelöscht)>>>>KEBAPLOADER

Önce Kart yazicinin ayarini Phönix 3.579 a aliyorsunuz.
Ve kebaploaderi aciyorsunuz. Dosya butonuna basip PCde kebap file üzerine cift tikliyorsunuz. (Fileler su an icin Puplik degil ama ilerde olacak)

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Simdi Clean butonuna basip Card cleaned mesaji gelene kadar bekliyorsunuz.
Mesaj geldimi okeye basiyorsunuz.

Artik karti silme isi bitti

Simdi Load butonuna basiyorsunuz. Ve alta mavi göterge kartin yükleme sürecini göstermeye basliyor. Card Programmed successfully mesaji gelene kadar bekliyorsunuz.

Simdi okeye basip Karti artik yazicidan cikartabilirsiniz.
Sira geldi Karti aktif etmeye. Bunun icin elinizde Irdeto Karti okuyabilen bir Receiver veya bir Modulolmasi lazim.
Karti Receivere takip herhangi bir DT kanali üzerine gelip kanal degistirmeden kart acilincaya kadar bekliyorsunuz.
Genellikle kart 10 saniye ile 5 dakika arasi acilmasi lazim fakat bu bazen saatlerce sürebiliyor. Su ana kadar benim rekorum 1 saat yakin. Bundan dolayi sabirsizlanip karti yeniden yazmaya kalmayin. Bu DTnin kartlara aktiflestirme sinyali göndermesine bagli.

Umarim biraz olsun anlatabilmistirim.

Hepinize saygilar, basarilar

DATABASE e birsey yükleyemedigim icin programi rapidshare yükledim...

Da ich in die DATABASE nichts uploaden kann musste ich es bei RAPIDSHARE uploaden....

AW: Kebap; kemal; tamam card nasil yüklenir

sagol kardes cok cok sagol umarim biraz olsun anlatabilmisimdir yazmissin daha nasil anlatabilirsinki dediklerini yaptim ve oldu hemde süper oldu hd kanallar icin yeni frekans girmek lazim bu kart manyak birsey süper calisiyor tesekkürler

sevindim....filesleri nerden buldun??? bir tesekkür buttonuna basarsin ozaman.....

saygilar sevgiler

Slm kardes,

Kemal Card almayi düsünüyorum. Ama Receiver ile kesintisiz calisiyor? Arkadasimda Edision 2620 var ve takilmalar oluyor. Gidiyor, kafasina esince geri geliyor.
Kemal Karti kendimde erstellen yapabilirmiyim?

https://www.digital-eliteboard.com/threads/24982

Bunu yapmak icin ne gibi aletler gerekli?
Ayrica calisan ucuz bir receiver tavsiye edebilirmisin?

Card Sharing'de yapabilirim, ama yayinlayacak kimseyi tanimiyorum. Yardim edebilirmisin?

Tesekkürler

Kart´in tipi ve software hangisi oluyor?
ayrica herhangi bir cardreader ile oluyormu??
tsk

ya tamamda ne lazim usta karten lezer ve karti nerden bulucaz yazmamissinki

Zurück
Oben