Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

IPTV hakkında

AW: IPTV hakkında

Evet arkadaslar hala ariyorum. Yayinina güvenen biri varsa lütfen PM üzerinden bana yazsin. Illaki 7/24 yayin gerekmiyor. Hafta Sonlar/Mac zamani acik olsun benim icin yeterlidir

Yazan oldu ama cccam ile birlikde veriyor ve sadece IPTV satisi yapmiyor. Simdi tekrar cccam satiri almakda mantiksiz ve buna tekrar ücret ödemeyi düsünmüyorum. Hani desem suanki hesabim 1-2 ay'a kapancak ozaman alirim ama hesabimi 1.5 ay önce sifirladim.
Ben sadece IPTV verecek biri lazim

Eger tavsiye edebileceginiz biri varsa PM üzerinden gönderin lütfen

beyler kimse size kendi iptv sini vermez bunu gecin
biz kendimiz kurduk ve kendi cevremizde yapiyoruz
Benden size tavsiye internet den almayin cünkü hepsi
su an ya kapandi yada kapanacak.kendi bildiginiz biri varsa
yapan sizin cevrede gidin alin o kisiden ve önceden onda deneyin
yoksa siterleden uzak kalin.benden size tavsiye bende bu hataya
düstüm simdi rahatiz.kendi cevremizde yapiyoruz isteyen olunca evine gidip
bagliyorum bu konuda rahatim.onun icin kimsede size bilgi vermez nasil yapidigini
nasil kuruldugunu cogu calinti iptv yi alip satiyor.bak gecne haftadan berli iptv ciler
yavas yavas sönüyor niye cünkü cogu kisi birinden aliyor coaltip satiyor kendi yayini degil
oda bir ucuncu hepsi gidiyor

haa sunu da hatirlatayim güzel yayin icin en azindan upload 5000 olmasi lazim.
1000-2000 upload lar size sd yayini getirir ama kaliteli olmaz

kardesim ben 6 aydan beri bakiyorum iptvye. bazenleri kesinti oluyor yada hic yayin yok, ama simdiye kadar memnunum.

Arkadaslar

Konu biraz offtopic olcak ama acil oldugu icin burda paylasmak istedim.

Ben Digiturk Play Airties receiver icin Netgear USB WLAN Dongle satiyorum. Cihazi alali 15 gün oldu. Satmamin sebebi modemle receiver arasi mesafe cok fazla. Ilgilenenler burdan bakabilir.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Fiyatta degisiklik oldu. Yeni fiyati 30 euro. Fiyat teklifleride yapılabilir. Ebayde yoksaniz sorun yok burdan pm atarakta teklif yapabilirsiniz

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

tabiki kurabilirsin ama 10000 upload ile sadece 3-4 kanal yayinlaya bilirsin fazla degil

- - - - - - - - - -

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Memnun san sorun degil ben genelikle milletigin yasadigini söylüyorum kardesim

kimse magdur olmasin inan cok kisi tavsiye ediyor ama aldiktan sonra berbat

Ben onun icin sadece kendi gidip de özel den veriyorum ne internet de nede özel den satarim

onun icin sizde böyle birini bulursaniz onun la irtibata gecin adam ile konusun bilin kimin oldugunu oda

onu ister zaten ve tikir tikir alin.Haa su var tabiki böyle kisiye nerden bulacaksiniz var tabiki böyle kisiler

ama sitelerde reklam da yapmaz lar cünkü onlari bulanlar buluyor.eger kendiniz kurmak istiyorsaniz en önemlisi

yazdigim gibi upload lazim cok iyi kalite icin en azindan 3-4 bit upload lazim ve bu bir kanal oluyor yani 10 bit ile

3-4 kanal verirsiniz hemde HD.SD yayin vermek istersenizbu yariya düser yani ok

beyler su olayi bi aciklayin bana.. bugünlerde gigablue quad alicam; benim pederde digitürk var onun karti ama ciftlesti original cihazla .. ben o karti alip iptv yapabilirmiyim?
simdi canak ve kabel ile mac izlerken canak 5 sn önde geliyo gol sevinci olunca mesela. iptv da kac sn fark atiyo?

yok yapamazsin. ciftlestiken sonra unut.
iptv internet üzerinden oluyor, yani digiturk ligtv sinyalini internetden aliyorsun, uydudan degil.

Zurück
Oben