Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

IPTV hakkında

AW: IPTV hakkında

Ne kadar çok olursa o kadar fazla önlem almaya kalkarlar.

Ve Arkadaşlarla bu konuyu konuştuk başka bir forumda.
Bazıları idda etti iptv ye önlem alinmaz diye. Hep beraber düşündükten sonra
Önlem almak o kadar zor değil diye karar verdik.

Yanlış anlaşılmasın internetten herzaman görüntüyü göndere bilirsin.
Ancak düşündüğümüz şeyi yapsalar tek çare tvenin önüne kamara koyup o görüntüyü yollamakta.

Şimdi bunu da aciklamiyorsun deme.
Belki adamların aklına gelmedi, biz sokmayalım :D

Gesendet von meinem GT-I9305 mit Tapatalk

IPTV olarak yayin nasil yapilir bilgi verebilirim. Önemli olan en azindan 1MBit Upload hizi olmasi gerekiyor.

Enigma2 cihazlarda nasil yayin yapilir anlatabilirim fakat D**itü*k cihazlarda nasil bilmiyorum. Bu cihazlarda herhangi yayini kayit etme imkani varmi? Olmadi bilgisayara HDMI IN Girisli TV Karti alinacak ve o sekilde yayini internete gönderebiliriz

[h=2]SONY, MGM ve WALT DISNEY ile imzaladığı anlaşmalardan sonra korsanla mücadeleye hız veren Dijitürk'ten yeni kapatmalar geldi.[/h]
LIG TV ‘ye ait maç yayınlarını Youtube ve liqtr.com isimli siteden yasa dışı olarak yayınlayan site sahibi C.K Erdemli Sulh Ceza Mahkemesi tarafından 5 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Digiturk, önemli bir yatırım yaparak yayın haklarını satın aldığı, maç yayınları, dizi ve filmleri internet üzerinden yayınlayanlara karşı hukuk mücadelesi veriyor.
Digiturk; internet üzerinden illegal yayınların izlenmesi ve yayınlanması konusunda kullanıcılara uyarı göndermeye başladı. Bu tip yasa dışı yollara başvurulmasının cezai yaptırımları olduğu ve her gün yeni örnek davaların ceza ile sonuçlandığını, bu nedenle gönderdikleri ihtarnamede kullanıcıların korsan yayın yapmaması konusunu hatırlatıyor.
Digiturk son olarak Lig TV Yayınlarını illegal olarak yayınlayan 20 siteye Mahkemeden Erişimin Engellenmesi kararı çıkarttı. Ayrıca bu site sahipleri hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

1388270967_digiturk-mahkeme.jpg

1388270974_digiturk-mahkeme2.jpg

Kaynak: Teknolojioku.com

IPTVye pek uymasada stream oldugu icin birbirine baglantili diye düsündüm ve paylastim.

IPTV yayin yapmak isteyen zaten Site üzerinden dagitim yaparsa kendi sucludur. Arkadas/Akraba veya güvendigi birisi arasina dagitim yapilmasi gerekiyor. O sekilde Digitürk istedigini yapsin sizi yakalayamazlar :)

sabit ip streami olan varmi? bende iptv oluyor, ama bir türlü sabit hat bulamiyorum. hepsi takiliyor.

Zurück
Oben