Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Internet provajder

AW: Internet provajder

Kod mene za sad ne prekida, nego evo vec par dana kako Zwangstrenung ide svaki 24 sata.
 
AW: Internet provajder

@murati
Nisam jedini jos trojica samnom sto rade isto su dobili.
 
AW: Internet provajder

ebe vas vas telekom :emoticon-0136-giggl UPC je zakon!!!
P.S. Telekomci koji sharujete samnom nemojte me pitat zasto ste blokirani DD vase se IP menjaju cesto pa zato moj Failbahn radi ko lud :stop:
 
AW: Internet provajder

@ Honda- Civic
I ja sherujem svoju kartu i uzima C*, nema nikakvih problema pod opcijom DNS Server namjestise. daje UPC bolji to stima, ali nemamo svi mogucnost da imamo UPC.
 
AW: Internet provajder

Honda Pajdo kako izgleda to kod upc za Thomson modem i port otvorit je ima puno zajebancije?
 
AW: Internet provajder

eee i baba ima katanac na portu :emoticon-0182-poolp nije fritzbox nego Arris ,,a stvarno za onaj jeben ruter sam morao dr.muratija zatrazit za pomoc,a odjavio sam ga zato sto Inode isto sran...ko Telekom!!
a to sad ucim kod babe da otvaram katance:emoticon-0136-giggl
 
AW: Internet provajder

meni to stvarno ide na zivce.dok nisam imao cs,nisam ni primecivao tu promenu ip.ali u zadnje vreme je uzas.nekad se desi da u pola sata 5 puta menjaju.pa i na svim pc-ima u stanu nema ni neta.imam 5 routera i sa svima je isti k...znaci da nije do toga.koji moj to rade.moracu i ja da predjem na taj upc izgleda.
 
AW: Internet provajder

Ali sad kad prijavis upc a ne inode dobijes thomson modem on me intersuje, a taj arris samo imo negdje 2004/2005 kad samo imo chello light toga nema odavno.
 
AW: Internet provajder

Ali sad kad prijavis upc a ne inode dobijes thomson modem on me intersuje, a taj arris samo imo negdje 2004/2005 kad samo imo chello light toga nema odavno.
misko druze ako ces uzimat uzmi radje Arris, UPC i INODE je vec neko vreme jedna javna kuca:emoticon-0136-gigglali bez babe:emoticon-0136-giggl
Imas pravo jest dobije se Thomson ako oces imat sa WLAN ali taj ti ima problema sa Soft-om jer ne izdrzi speed visi od 25 kbits od chella.
Ja sam njim 2 kom.vratio jer sam mislio da ne valjaju pa onda mi sami rekli u Shopu da uzmem ovog Arrisa pa iza stavis neki modem/ruter sa WLAN i imas mira!!!
 
AW: Internet provajder

konacno sam rjesio problem oko internet provajdera. odjavio sam A1 i prijavio LIWEST i sad je sve onako kako bi i trebalao bit. zakacio sam slikicu
 
Zuletzt bearbeitet:
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…