Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Internet provajder

AW: Internet provajder

I ja sam prije par mjeseci dobio od Telekoma nekakav Pirelli(modem + router) jer mi je stari modem riknuo(marka Thompson) pa ako se odlucis i dobijes taj Pirelli mogu i ja malo da pomognem.
U sustini nije tesko kao sto na prvi pogled izgleda...
 
AW: Internet provajder

ovako stvari stoje! jucer sam bio u aon shop-u i malo se raspitivao u vezi modema, dobije sa taj Pirelli modem koji je Misko spominjao. danas sam preporuceno poslao otkaz mome dosadasnjem provajderu (inode -:vomito::vomito::vomito:) i cim dobijem potvrdu da su dobili moj otkaz odmah prijavljujem aon. ovaj kolega u aon mi nije znao rec nista u vezi Portweiterleitung (Port Forwarding) ali zato imam vas dvojicu za pomoc :good:!!!!
 
AW: Internet provajder

sta si zapeo za telekom?ja gledam da pobegnem od njega,nisu ni oni zlatni bas!upc mi se cini dosta povoljniji!razmisljam da predjem kod njih!ne znam,jedino dal moze kod telekoma kao privatni korisnik da dobijess busines tarifu,ajd ih pitaj bas kada vec muckas sa njima,pa javi!to bi bilo interesantno!
 
AW: Internet provajder

moze buisness paket kao privatnik prijatelju. dobijes staticnu ip adressu. sta se portforwarding tice nemozes to sam da cackas. ti njima kazes koji port i oni ti otvoru u router. znaci ceka te upc. hehe
u pocetku su prijatni dok potpises ugovor. posle te ne j..u ni 2% kad ih trebas. support je kod upc katastrofa.
pozz
 
AW: Internet provajder

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
to mogu da potvrdim sto se tice UPC-a. jucer sam cekao najmanje deset minuta da bi mi se neko javio samo da pitam sta treba da napravim da bi mogao otkazat ugovor. kad sam imao problema sa internetom sam otprilike mjesec dana telefonirao iz dana u dan dok nisam konacno nabasao na nekog ko se malo bolje kuzi, ili bolje receno ko hoce da ti pomogne. taj kolege mi je onda nastimao internet tako da je koliko-toliko normalno radilo. zato sam im ja lagano dao nogu pa nek onda nekog drugog zaje****ju.:emoticon-0132-envy:
 
AW: Internet provajder

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
ima li kakav einleitung kako da sredim pirelli router za CS (port i dyndns). iduce sedmice u cetvrtak mi dolaze iz aon-a pa reko da pripremim teren. nasao sam ja nekakav ali nisam siguran dali je to taj koji mi treba. evo dole sam ga zakacio pa pogledajte ti @Misko ili @murati jel to taj pravi.
 
AW: Internet provajder

Da upravo takav imam i ja...uputstvo bi trebalo da pase koliko ja vidim i osim sto sam otvorio port i ubacio dyndns nisam morao da ubacujem nikakve druge postavke za njega...prikljucis...ubacis dyndns...otvoris port i gotovo.
Ako zapne javi, tu smo da pomognemo
 
AW: Internet provajder

kod mene je Thomson ruter jos od Telekom Aon-a..kod mene postavke izgledaju drugacije..

ali sve u svemu nije to Prob..
 
AW: Internet provajder

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Pozdrav svima!
Jarane imam problem sa tim Thomson TWG850 od UPC! Nikako da ubacim DNS adresu! Mucim se vec ud juce snjime na Forwarding sam stavio port al nemami nijednog klienta a ja jesam ON ! Ako ima neko iskustvo stime molio bi za savjet!
Hvala
 
Zurück
Oben