Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

hdmi adapter

paradox_

Elite User
Registriert
2. Januar 2009
Beiträge
1.620
Reaktionspunkte
697
Punkte
273
ovako.moj mali oce da gleda filmove sa laptopa na televizor.na tv ima hdmi prikljucak.na laptopu ali ima samo usb i com prikljucak.ima li neki adapter za to ili kako to namestiti?
 
AW: hdmi adapter

Je imas mozda SVHS prikljucak ili one male prikljucke sto izgledaju ko za kopfhörer.
 
AW: hdmi adapter

imam to.al slika mi bude crno bela i nema ton.mali na laptopu ima vistu,ja se ne razumem u vistu posto koristim xp.mozda ima neka podesavanja za to?ali i taj svhs ide preko nekog adaptera koji mu sluzi za play station.direktno na tv nema tog prikljucka,mozda to nesto zeza.
 
AW: hdmi adapter

Treba ovaj da pase, i od Kopfhörer anschluss ide Ton, to mora da ide onaj chinch sto se onda razdvaja na dva chincha crveni i bjeli.

evo ovi naprimjer samo i ma tu model koliko hoces

hxxp://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/b001fwywym/geizhals1-21/ref=nosim?m=A3JWKAKR8XB7XF

hxxp://geizhals.at/485398 i tu imas ono dugme da prebacis da nije crno bjelo

i ovo za ton naprimjer ovaj

hxxp://eshop.wecs.at/KABEL---ADAPTER/KABEL/VIDEO-CHINCH-KLINKE/KABEL-KLINKE--CHINCH/AK243.html
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: hdmi adapter

bravo,hvala puno.imam bas onakav adapter...mali igra neke igrice i zato mu sluzi.nisam znao za to sa pomeranjem dugmeta.sad sam probao i spojio sa cincovima i ide sve za 10.:360:
 
Zurück
Oben