Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Hayat tv u DM 800

AW: Hayat tv u DM 800

aha znaci i sky i ona za HD u smargu je bolje a tacno dm 800 ce biti server
samo jedno pitanje za karticu od HD kanala sta je sve potrebno u cfg da se ubaci ili ne kao za ovu od hayata i nista drugo
pozz
 
AW: Hayat tv u DM 800

imam jos jedno pitanje nije mi jasno kako se dodjeljuje ona Frequencija za karte
SMARTCLOC FRENQENCIJA PRIMJER 3570000 JE ZA HAYAT
neznam kako to ide
 
AW: Hayat tv u DM 800

pa trebas je aktivirati. moras isto nji da zoves. trazi ce ti valjda broj receivera. u cfg ti nije nista posebno potrebno

moj cfg na debianu izgleda ovako
Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Hayat tv u DM 800

jasam online porucio i morao sam da upisem serien nummer jer nism htio njihovu receivu e sada dali ce biti vec aktivirana ili moram nazvat i opet sn da kazem to neznam
 
AW: Hayat tv u DM 800

i jel vama dvojici hayat rusi cccam?

pitam zato sto bi htijo da nabavim hayat karticu, ima neki sto kazu da hayat i sam cccam neide a ima koji kazu odlicno radi sa cccam. koristim cccam 2.1.4
 
AW: Hayat tv u DM 800

jel mi mozes napisati kako ti u cfg stoji za hayat karticu? koja ti je clock frq. za hayat i jesili update karte blokiro?
 
AW: Hayat tv u DM 800

ovako izgleda moj kompketni cfg. ono sto sam markirao crvenom bojom to ti je da karte primaju update od klienti. ako stavis yes onda blokira update. mogucnost za update postoji jos ovako u fline.

F: user pass 2 0 1

Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!
 
Zurück
Oben