Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Godisnji Odmor

AW: Godisnji Odmor

Nema ove godine nista od godisnjeg odmora. Gradi se kuca, nesmes bandu ostaviti same na gradjevini. Zajebu te dok se okrenes.
Svima ostalim zelim dobar provod!
 
AW: Godisnji Odmor

Zdravo Narode... :D

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Zao mije zbog tebe Topi,ali predomsili se malo mozda nam se preduzis negdje na Jadranu...

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


@ivek nzma kako tije toje mene pratilo tako par Godina :D:D
da bude sa srecom i da sve bude kako treba...



Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

@borko bolje tije nemrdaj od Kuce:D jos ako ti radi nasa Mafija....
 
AW: Godisnji Odmor

Rade svabe, ali nisu ni oni kao sto su nekad bili. Naucili su politiku od nas.
Znas kad je svaba dosao na gradjevinu da radi, prvo je pitao svoje radne kolege dali
ima medju nijima jugovica. Naravno da nas ima, odgovorise par jugovica. Dobro da znam da na pauzi zakljucavam svoj alat odgovori svaba.
 
AW: Godisnji Odmor

Zdravo Narode evo me Ponovo,odmor Prodze a Umor dolazi...

bilo je Ljepo samo kratko...
Hajde da vidmo kako je se ko sproveo...:ja
 
AW: Godisnji Odmor

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Halo Murati

Svaki odmor je dobar samo na par dana se zaboravi da je odmor bio, Jer dodje Stres i problemi. A kod mene kad sam doso u firmu slog da me strefi puno otkaza pa tako da mi je odmor odma presjeo. Tolko od mene mog odmora a inace kod svoje kuce i svog naroda i familije uvjek je Ljepo. Pozdrav:JC_hmmm::JC_hmmm::JC_hmmm:
 
AW: Godisnji Odmor

he,prodje kao i svake godine.sad nazad na rintanje,interesantno svake godine kada odem kuci padaju mi neverovatne ideje za neki biznis nebih li ostao kuci i nikad nemam ja... da nesto preduzmem,ove godine mi palo na pamet da gradim apartmane u grckoj na moru...fali mi samo jos 250.000€...ali bice bolje...
 
AW: Godisnji Odmor

Pa da otvorimo ovde na forumu temu za skupljanje novca. svaki user po 2 evra, skupice se. A posle izdajes apartmane za sve iz foruma po povoljnijoj ceni. :357:
 
AW: Godisnji Odmor

evo ja cu prvi dati 2 eura:dfingers: ali hocu apartman sa klimom kad budes izdavo
 
AW: Godisnji Odmor

ja ipak mislim da ce to da se otegne a zivot je kratak,hajde neko ozbiljan da se ortacimo i dogodine zalivamo travu i brojimo pare...
 
AW: Godisnji Odmor

ja bi hteo sobu sa dobrim tv(sky i total) u paketu i velik frizider
 
AW: Godisnji Odmor

sharing bi bio inclusive,zelimo da nasim gostima obezbedimo svaki vid udobnosti...
 
Zurück
Oben