Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

AW: EXYU opet zajedno

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

@Borko kolega to si 100% u pravu i zato bi trebali tim stvarima da se stane u kraj:stop:
Pa zasto imamo forum???kad mnoge stvari idu samo preko PN!!!Forum i jeste za to da se pitanja tu postavljaju.

tacno sramota...samo 38 osoba glasalo od 540 aktivnih na samo nasem citat od Chefa
Pa to je stvarno sramota i zato sam misljenja da se to treba zaustaviti i samo na Forumu pitanja postaviti.
Prije 2 Godine sam i sam bio Kandidat za BM i znam kako je proslo,a to mogu i kolege @siki78i @honda da potvrde koliko je nasih kolega za nas glasalo.
Mozda ce nekima od nasih clanova ove reci da nesto znace sto je vec prethodno @Borko,@Murati vec napisali.

sony
 
AW: GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

E da ga j...., registrovao sam novi User, al nemogu da glasam pise da nisam "berechtigt" :-(((
 
AW: GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

trebas par postova,,,al nebi vam preporucio na novo da ne pisem ,,,jer ima novi program bicete izkljuceni ,,,znate sta mislim da ne pisem i svabe vec razume :D
al kako stvari stoje bice senzacija izgleda da ce narog ipak pobjedit i bilo bi mo i drago da barem jednom neko od nas pobjedi,,,,,nastavite samo sa glasanjem ko jos nije glasao traje samo minut a ni ne kosta nista :emoticon-0157-sun:
 
AW: GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

@bik80 evo pa procitaj:
[h=2]AW: EXYU opet zajedno[/h]
Svakom Novom useru treba jedan broj Postova dabi mogli učestvovat na glasanju..
Ko god ima manjak Postova..neka to ucini ovde..da ispuni normu..dabi mogao glasat..​

znaci napisi jedno par postova ovde i onda probaj ponovo sa glasanjem.
 
AW: EXYU opet zajedno

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Ako se jedan problem resi preko foruma, onda imamo vise nas koristi.
Posalji pitanje na PN nekom moderatoru svabi u vezi CS ili nekog problema sa Dreambox, 80% ti nece odgovoriti.

- - - - - - - - - -

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Izgleda ono sa Total upalilo.
 
AW: EXYU opet zajedno

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

nema da fali, ideja sa totalom je udarila ko grom. vices kad se podje na drugim forumuma pricat da je total proradio i da imaju informacije ovde sa ex-yu sekcije :emoticon-0136-giggl:emoticon-0136-giggl:emoticon-0136-giggl
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

A ovo vam kao nije offtopic.
E jebiga prije je ex Yugo forum stvarno bio dobar, no to se promijenilo. Neznan kada sam nesta konstruktivno čuo ovdje u forumu uvezi sat,recivera ili neki paketa.
Par adminova si nabavili servere i sad svima samo IPTV ovo IPTV ono.


Sent from my iPhone using
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
Zurück
Oben