Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

AW: EXYU opet zajedno

vi to pravo odlicili da pobjedimo svabe. a sto se obecanja tice, neznam da sam ista drugo obecao osim sedmicu dana na havajima:emoticon-0136-giggl:emoticon-0136-giggl:emoticon-0136-giggl??? kava grcka, kakav maxtv!!! :emoticon-0126-nerd::emoticon-0143-smirk
 
AW: EXYU opet zajedno

Pa daj gde su oni onoliki sto pitaju kad im nesto treba i na PN stalno pisu u vezi NetTv a sad ispade da nas je samo 38 clanova na forumu....
pa to nek nas sramota bude.Ja samo znam da u buduce necu na PN odgovarati i pomagati onima sto samo pisu daj molim te pomozi,a mislim da cu se obratiti mojim kolegama @sbanane,@siki78,@bica,@honda i nekim jos drugima da me podrze u ovome.
Mislim da sam u pravu sto sam ovo ovako napisao, i da ce se poneki naci uvredjeni ali drugacije neide......Ako nisam u pravo onda se javno Izvinjavam ovde na Forumu.....:emoticon-0120-doh:
Zato sve koji nisu glasali dajte svoj glas kolegi narog_n da jednom i mi pobedimo svabe....

Hvala Unapred
sony
 
AW: EXYU opet zajedno

Jedan Forum je uvek bio stvar kao i u real life - das i uzimas, - znaci treba ti nesto ---> dobijes, onda uzvrati kako znas i umes. Tako naprimer kod mene, mislim da ste meni svi pomogli vec, i dosta sam iso na zivac *ggg*, ali zbog sto moj znanje oko te stvari nisu bas na neki nivo pokusam da pomognem na bilo koj nacin, znaci da barem dam jedan glas, (to je bio poso 2 sekunde, u stvari 10 dok sam malo citao okolo :)))) ).

Ako treba napravicu i 2. i 3. User pa cu glasati tako !!!

NAZALOST je to malo i postao mentalitet kod "nasih", vidi se to na dosta drugih primera :-(((
 
Zurück
Oben