Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

AW: EXYU opet zajedno

vi to pravo odlicili da pobjedimo svabe. a sto se obecanja tice, neznam da sam ista drugo obecao osim sedmicu dana na havajima:emoticon-0136-giggl:emoticon-0136-giggl:emoticon-0136-giggl??? kava grcka, kakav maxtv!!! :emoticon-0126-nerd::emoticon-0143-smirk
 
AW: EXYU opet zajedno

Ma znaš kako je u Politici...obečaj dok te ne izaberu...kad pobjediš..kobte više pita šta si obečao
 
AW: EXYU opet zajedno

Pa daj gde su oni onoliki sto pitaju kad im nesto treba i na PN stalno pisu u vezi NetTv a sad ispade da nas je samo 38 clanova na forumu....
pa to nek nas sramota bude.Ja samo znam da u buduce necu na PN odgovarati i pomagati onima sto samo pisu daj molim te pomozi,a mislim da cu se obratiti mojim kolegama @sbanane,@siki78,@bica,@honda i nekim jos drugima da me podrze u ovome.
Mislim da sam u pravu sto sam ovo ovako napisao, i da ce se poneki naci uvredjeni ali drugacije neide......Ako nisam u pravo onda se javno Izvinjavam ovde na Forumu.....:emoticon-0120-doh:
Zato sve koji nisu glasali dajte svoj glas kolegi narog_n da jednom i mi pobedimo svabe....

Hvala Unapred
sony
 
AW: EXYU opet zajedno

Jedan Forum je uvek bio stvar kao i u real life - das i uzimas, - znaci treba ti nesto ---> dobijes, onda uzvrati kako znas i umes. Tako naprimer kod mene, mislim da ste meni svi pomogli vec, i dosta sam iso na zivac *ggg*, ali zbog sto moj znanje oko te stvari nisu bas na neki nivo pokusam da pomognem na bilo koj nacin, znaci da barem dam jedan glas, (to je bio poso 2 sekunde, u stvari 10 dok sam malo citao okolo ))) ).

Ako treba napravicu i 2. i 3. User pa cu glasati tako !!!

NAZALOST je to malo i postao mentalitet kod "nasih", vidi se to na dosta drugih primera :-(((
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…